Kale Doğal Taş değerli taşlarla mekanlara hayat veriyor!

Kale Doğal Taş değerli taşlarla mekanlara hayat veriyor!

Kale Doğal Taş, Türkiye’nin ve dünyanın farklı bölgelerinden getirilen değerli taşları Mozaik Elegans Serisi’nde buluşturarak sofistike mekanlar için tüketicilere heyecan verici fırsatlar sunuyorZarif renk ve ton geçişleri ile yenilikçi kompozisyonları mümkün kılan Mozaik Elegans Serisi’nin sunduğu şıklık, doğal taşa yeni bir boyut kazandırıyor.
Mozaik Elegans Serisi’nde 30x30cm, 30.5x30.5cm, 30.6x31.5cm, 30.2x32.2cm ve 25.5x29.5cm ebatlarında cilalı, honlu ve farklı renklerde doğaltaşlardan oluşmuş mozaik seçenekleri bulunuyor.
 
Kale Doğal Taş hakkında:
Medeniyetlerin yüzyıllardır kurduğu yaşam alanlarının vazgeçilmezi doğal taşı, en ihtişamlı haliyle günümüze taşıyan Kale Doğal Taş, Türk mermeri, traverten, oniks ve dünyanın dört bir yanından getirilen yüksek kaliteli taşlardan üretiliyor. Mozaik, bordür, madalyon, lavabo, eskitilmiş, cilalı ve honlu karolardan oluşan geniş ürün gamına sahip Kale Doğal Taş, sektöre yeni bir bakış açısı sunan farklı koleksiyonlarının yanı sıra lavabo koleksiyonu ve reçine ürünler ile sektöre yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor.