Kale Endüstri Holding, İstanbul 2015 Pencere Fuarı’na katılacak!

Kale Endüstri Holding, İstanbul 2015 Pencere Fuarı’na katılacak! Kale Endüstri Holding, İstanbul 2015 Pencere Fuarı’na katılacak!

Kale Endüstri Holding, en son teknolojiyle üretilen ürünlerini 11 – 14 Mart 2015 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek İstanbul 2015 Pencere Fuarı’nda sergileyecek.

“Tam Kapsam Güvenlik” anlayışıyla alarmdan kasaya, kilitten kapıya, sigortadan pencere ve elektronik sistemlere kadar birçok noktada güvenlik ürünleriyle ön plana çıkan Kale Endüstri Holding, en son teknolojiyle üretilen ürünlerini 11 – 14 Mart 2015 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek İstanbul 2015 Pencere Fuarı’nda, fuar katılımcılarına sunacak.


Çok geniş bir ürün yelpazesiyle fuarda yer alacak olan Kale Endüstri Holding standında, pencere grubunda “Kaldırsür Kaldırmalı Sürme Sistemi, Devrilmeli Sürme Sistemi, farklı teknolojilere sahip olan kilitli kapı sistemleri, alüminyum ve PVC çift açılım sistemleri, pencere motorları bulunacak. Ayrıca Kale Çelik Kapı, Kale Kilit Dış Ticaret ve Kale Kilit’in son dönemde sektör profesyonellerinin ve tüketicilerinin beğenisine sunduğu Retro Çelik Kapı, İ-serisi elektronik kilitler ve Kale İkaz Silindiri de Kale Endüstri Holding standında yer alacak.


Bu sene on altıncısı düzenlenecek olan, İstanbul Pencere, Cam ve İstanbul Kapı fuarları ile birlikte 99 ülkeden ve Türkiye’nin tüm illerinden yaklaşık 55 bin profesyonelin ziyaret etmesi beklenen fuar kapsamında Kale Endüstri Holding standını ziyaret edenleri sürpriz aktiviteler de bekliyor. Keman dinletisi ve dans şovunun gerçekleşeceği Kale Endüstri Holding standında ziyaretçiler teknik ve estetik olarak mükemmel ürünleri incelerken aynı zamanda eğlenceli zaman da geçirecek.


Kale Endüstri HoldingKale Endüstri Holding 1953 yılında temelleri atılmış, 1979’da İstanbul Güngören’deki üretim tesisleri ile atağa kalkmış, 1988 yılında tüm şirketlerini Holding çatısı altında toplamış, dev yatırımları ile büyümeye devam eden bir kuruluştur. Bugün, Kale Endüstri Holding çatısı altında Kale Kilit, Kale Kilit Dış Ticaret, Kale Çelik Eşya, Kale Güvenlik Sistemleri, Kale İnşaat, Kaleyapı Gayrimenkul Geliştirme, Kale Topkapı Bina İşletme ve Gayrimenkul Geliştirme, Kale Sigorta Acenteliği, Kale Kilit Free Zone Dubai adı altında hizmet veren 10 ayrı firma bulunmaktadır. 2014 yılını 400 milyon TL ciro ile kapatan Holding, yıl boyunca yaptığı 60 milyon USD ihracat ile dünyanın dört bir yanında 100’den fazla ülkeye ulaşıyor.


Türkiye'nin lider kilit üreticisi Kale Kilit ise, her yıl İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB) tarafından ihracatta başarılı faaliyetlerin ödüllendirildiği “İhracatın Yıldızları Ödülleri”nde bu yıl da metal eşya kategorisinde üst üste 8. kez ipi göğüsleyerek birinci oldu. Bu başarısıyla Rusya ve Suudi Arabistan gibi ülkelerde pazar payını % 10’ların üstüne çıkarmıştır.


Kale Kilit katma değerli ürünlerle birlikte Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da tercih edilen marka haline gelerek, kilit sektöründe dünyanın en büyük global üreticilerinin hâkim olduğu pazarlarda, üreticilere rakip olmayı başarmıştır.