Kale Kapı Pencere Sistemleri 9. Uluslararası Pencere Fuarı'nda

Kale Kapı Pencere Sistemleri 9. Uluslararası Pencere Fuarı'nda Kale Kapı Pencere Sistemleri 9. Uluslararası Pencere Fuarı'nda

Kaliteli ve yenilikçi ürünleri ile kapı ve pencere aksesuarı sektörünün önde gelen markası Kale Kapı Pencere Sistemleri, 13-16 Mart 2008 tarihleri arasında düzenlenen 9. Uluslararası Pencere Fuarı'nda yeni ürünlerini sergiliyor.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Kale Kapı Pencere Sistemleri, ısı yalıtımı ve pencere sistemlerinde uzun ömür sağlayan iki yeni ürününü Tüyap'ta düzenlenen 9. Uluslararası Pencere Fuarı'nda tanıtacak.
Bu yeni ürünlerden biri "Kale Devrilmeli Sürme Sistemi". Ürünün temel özelliği,  standart sürme sistemlerindeki gibi geniş açılım yüzeyi sağlaması ve açılım esnasında minimum yer kaplamasıdır. Ayrıca standart sürme sistemlerinden fazla olarak ısı yalıtımı sağlar. Diğer yeni ürün "Ek Makas Sistemi" ise, pencere sistemlerindeki ağırlık yükünü eşit olarak paylaştırıyor ve sistemin ömrünü uzatıyor.
55 yıllık Kale markası güvencesi ve üstün teknolojiyle üretilen, Almanya Rosenheim Enstitüsü'nden aldığı sertifika ile kalitesi tescillenen Kale Kapı Pencere Sistemleri, sektöründe bir dünya markası olma yolunda ilerliyor.
Kale Devrilmeli Sürme Sistemi, geniş açılım yüzeyi ve açılım esnasında yer kaplamama avantajı ile  kullanım kolaylığı getirirken, pencere çevresindeki kilit sistemi ile ısı yalıtımını ve güvenliği en üst seviyede sağlıyor.
Çift açılımlı pencerelerdeki üstten havalandırma olanağını da barındıran bu sistemde, yaylanma özelliği sayesinde pencere açıldıktan sonra kol konumu kendiliğinden orta pozisyona geliyor. Ayrıca, üründe bulunan mantar başlı pim, hırsızlığa karşı ek bir emniyet sağlıyor.
Ek Makas Sistemi, çift açılım pencere sistemlerindeki ağırlık yükünü eşit olarak paylaştırıyor. 1.000 mm'den daha geniş pencerelerde ağırlık paylaştırılmasını sağlayarak sistemin ömrünü uzatıyor.

Kaynak: hurriyetemlak.com

pus