Kale Kent Beylikdüzü fiyatlar!

Kale Kent Beylikdüzü fiyatlar! Kale Kent Beylikdüzü fiyatlar!

Firma: Gül İnşaat ve Liv Yapı

Proje: Kale Kent Beylikdüzü

Yüzde 1 peşinatla konut sahibi olunabilen Beylikdüzü Kale Kent'te banka kredisi ile ödeme yapabilmek mümkün. Proje 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden oluşuyor. İşte Kale Kent Beylikdüzü fiyatlar...Kale Kent Beylikdüzü fiyatlar bilgisiden önce projenin özellikleri hakkında bilgi verelim. İlk etabı bu yıl eylül ayında, ikinci etabı Aralık 2016'da teslim edilecek olan proje 1,471 daireden meydana geliyor.


Gül inşaat Liv Yapı ve 3S Kale tarafından inşa edilen Beylikdüzü Kale Kent Rezidans'ta peşin ödemelerde yüzde 10 indirim imkanı mevcut. Projede yüzde 50 peşinatta, kalan daire bedeli 60 ay 0 faiz avantajı ile ödeniyor.


Kale Kent Beylikdüzü Evleri'nde açık ve kapalı yüzme havuzları, tenis kortusu basamakları, su oyunları, yürüyüş ve bisiklet parkurları, sauna, seyir terasları fitness center, yapay adalar, Türk hamamı gibi ortak kullanım alanları mevcut. 


Kale Kent Beylikdüzü fiyatlar!

Liv Yapı Kale Kent fiyatları 280 bin TL'den başlıyor. Projenin kampanyası kapsamında yüzde 1 peşinatta, yüzde 24'ü 1 yıl sonra ödenmeye başlıyor ve banka kredisi kullanılabiliyor. 


Gül İnşaat Kalekent adres: Adnan Kahveci Mah. Anadolu Cad. No: 22,Beylikdüzü/İstanbul


Kale Kent iletişim

Telefon: 444 38 07   

Web: http://www.kalekent.com.tr/

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor