Kale Kent Beylikdüzü nerede?

Kale Kent Beylikdüzü nerede? Kale Kent Beylikdüzü nerede?

Firma: Gül İnşaat ve Liv Yapı

Proje: Kale Kent Beylikdüzü

Kale Kent Beylikdüzü'nde 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor. Proje 100 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor. Peki Kale Kent Beylikdüzü nerede?"Kale Kent Beylikdüzü nerede?" sorusunu yanıtlamadan önce projenin genel özelliklerine değinelim. Peşin ödemelerde yüzde 10 indirim fırsatı sunan projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler bulunuyor.


Beylikdüzü Kale Kent'in 1. etabında 863 konut , 2. etabında 608 konut mevcut. Daire fiyatları 280 bin TL'den başlangıç gösteren proje 73 bin metrekare peyzaj alanına sahip.


Gül inşaat Liv Yapı ve 3S Kale tarafından hayata geçirilen Kale Kent Rezidans'ta yüzde 1 peşin ödemelerde, kalan yüzde 24'lük kısım 12 ay sonra ödeniyor. Projede kalan yüzde 75'lik bedel için ise banka kredisi avantajı sağlanıyor. 


Liv Yapı Kale Kent'in 1. etabı 2015 yılı Aralık ayında, 2. etabı ise 2016 yılı Aralık ayında teslim edilecek. Satışları devam eden projede yüzde 50 peşinatta, 60 ay vade farksız taksit imkanı mevcut. 


Kale Kent Gül İnşaat Konutları'nın sosyal alanları Türk hamamı, fitness center, tenis kortusu basamakları, su oyunları, seyir terasları, sauna, yapay adalar, yürüyüş ve bisiklet parkurları, açık ve kapalı yüzme havuzlarından oluşuyor. 


Kale Kent Beylikdüzü nerede?

Ulaşım: Adnan Kahveci Mah. Anadolu Cad. No: 22,Beylikdüzü/İstanbul


Kale Kent satış ofisi iletişim

Telefon: 444 38 07   

Web: http://www.kalekent.com.tr/

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor