Kameroğlu İnşaat'tan Ihlamur Evleri projesi!

Kameroğlu İnşaat'tan Ihlamur Evleri projesi!Kameroğlu İnşaa'ın inşa edilen Pelican Hill 2. Etap devam projesi 2014 yılı başında yeni bir anlayışla tasarlandı. Projedeki temel amaç, Pelican Hill’in bugünün ihtiyaçlarına uygun olan ideal ev hayalini Pelican Hill Ihlamur Evleri sakinlerine sumak.


Brüt alanları 445-540 m² aralığına sahip % 80’ i tek katlı, % 20’ si iki katlı olan villa projemizin kaba inşaatının tamamına yakını bitmiş olup, ortalama 2000-2500 m² aralığında değişen bahçelerinde ise 70 m² havuz bulunmaktadır. Projedeki temel amaç, Pelican Hill’in marka değerini arttırmak ve bugünün ihtiyaçlarına uygun olan ideal ev hayalini Pelican Hill Ihlamur Evleri sakinlerine sunmaktır.


Bu amaç doğrultusunda hayata geçirilen projemizde, modern dünyanın sunduğu en yüksek teknolojiler kullanılmış; güncel konut projelerinde yaşanan teknik altyapı ve yalıtım sorunları göz önüne alınarak yeni çözümler üretilmiştir. Bu nedenle proje “maketten satış” değil örnek olarak hazırlanan villada gösterilerek farklı bir satış politikası ile müşterilerine sunulmaktadır. Böylece bu villalarda yaşamayı tercih eden bireyler, evlerini satın aldığı andan itibaren tercih edecekleri ürünleri ve işçilik kalitesini görme imkânına sahip olacaktır. Kameroğlu İnşaat, bu politika ile müstakil ev hayatına geçiş yapmak ve sakin bir yaşam keyfi sürmek isteyen aileleri daha fazla cesaretlendirmiş olacaktır.


Projemiz, kentin karmaşasından uzak yaşamayı tercih eden, apartman yaşantısının verdiği zorluklarla mücadele etmekten yorulmuş çocuklu aileler ile orta yaş ve üzerinde olan ailelere, tek katlı yaşamın rahatlığını, güvenini ve konforunu sunmayı hedeflemektedir. Ev sahipleri, bahçelerinde özlem duydukları pastoral yaşama dair isteklerini gerçekleştirebilecekler ve hatta kendi sebze ve meyvelerini yetiştirebilecekleri imkânlara sahip olacaklardır.


Villa içerisinde bulunan ancak bahçeden ayrıca ulaşım sağlanacak şekilde tasarlanan konforlu hizmetli birimleri sayesinde, evlerinde bulundurdukları yardımcıları ile iç içe yaşamak durumunda kalmayan ev sakinleri, rahatlıkla evin konforunu tadabileceklerdir. İstedikleri zaman şömine başında ailecek keyif sürebilecekler ya da yaşam alanlarına entegre olarak tasarlanmış spa alanlarındaki buhar banyosu ve spa havuzunun tadını çıkarabileceklerdir.


Projemizi tercih eden villa sakinleri, site içerisinde yer alan çocuk oyun alanları, yürüme ve koşu parkurlarının yanı sıra, Pelican Hill bünyesindeki 4.000 m²’ lik alandaki Pelican Life Club; cafe & restaurant, açık ve kapalı yüzme havuzu, spor tesisi ve market imkânlarından da yararlanabilecektir.

Ihlamur Evleri misafirlerin ve ziyaretçilerin, bu kontrol noktalarından geçişleri sırasında ev sakinleri tarafından onay alınarak siteye girişleri sağlanmaktadır. Merkezi jeneratör sistemini de bünyesinde içeren site alanları, ana bulvar ve tüm sokaklar ev sahiplerinin mülkiyetindedir. Ihlamur Evleri sakinleri, güvenliğin en üst seviyede tutulduğu kontrol noktalarından geçiş yaparak evlerine ulaşmaktadır.

Ihlamur evleri yüksek kalite anlayışıyla, bir villa yaşantısında istenebilecek her türlü konforu, delux seçenekli dekorasyon alternatifleri ile satışa devam etmektedir.


Kameroğlu İnşaat, kuyumculuk geleneğinden gelen bir nesil olarak söz verdiğinin daha iyisini, zamanından önce yapmayı hedefleyerek projelerinin her zaman arkasında duracaktır.


Siz değerli site maliklerinin yerleşiminden sonra tek amacımız mutluluğunuz ve teşekkürlerinizdir.

 

http://kamerogluinsaat.com.tr/Haber Habertürk Ek Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...Kameroğlu İnşaat'ın Beylikdüzü'nde hayata geçirdiği Kameroğlu Metrohome Suites & Residence projesinde ön talep süreci başladı.


Kameroğlu İnşaat'ın, İstanbul Beylikdüzü'nde E-5 üzerinde kendi mülkiyetinde olan arsalarında hayata geçirdiği Kameroğlu Metrohome Suites & Residence adlı karma projesinde ön talep süreci başladı. Proje bu ay içerisinde satışa çıkacak. Metrobüse ve ve metroya olan yakınlığı nedeniyle Metrohome adı verilen proje parsel alanı 70 bin metrekare olan toplam bin 500 konut ve 110 mağazadan oluşuyor. 


3 BÜYÜKLÜKTE DAİRE SEÇENEĞİNE SAHİP 


Aile konseptinde tasarlanan Kameroğlu Metrohome Suites & Residence projesi, 2 + 1, 3 + 1 ve 4 +1 tipi daire seçenekleriyle satışa sunulacak. Metrohome Suites, kendine ait sosyal tesise, yönetime ve otoparka sahip. Projede yer alan Kameroğlu Metrohome B U 3 y Residence ise 1 +1 satışa çıkacak Beylikdüzü'nde inşa edilecek karma projenin lansman fiyatlarıyla satışına ise bu ay içerisinde başlanması planlanıyor ve 2+1 daire seçenekleriyle minimalist yaşamayı tercih edenlere hitap ediyor. Projede fıtness salonu, yürüyüş alanları, çocuk parkları, açık ve kapalı yüzme havuzları bulunuyor. Kuzey cephesinde E-5 bulunan projenin Güney cephesinde ise yaklaşık bin dönümlük Botanik Vadisi bulunuyor. Habertürk Ek