10 / 08 / 2022

Kanal İstanbul’a komşu 3S Firuze Konakları'nda 84 ay 0 faiz fırsatı!

Kanal İstanbul’a komşu 3S Firuze Konakları'nda 84 ay 0 faiz fırsatı!

84 ay 0 faize varan avantajlı ödeme fırsatları sunan 3S Firuze Konakları , Kanal İstanbul projesinin açıklanan güzergahı üzerinde hızla yükseliyor..Avcılar E-5 aksındaki en büyük proje olarak inşa edilen  3S Firuze Konakları, Kanal İstanbul projesinin açıklanan güzergahı üzerinde hızla yükseliyor.

Yüksek standartlar ve ’84 ay 0 faiz’e varan avantajlı ödeme fırsatları sunan 3S Firuze Konakları’nda  teslimlerin Eylül 2018’de yapılması planlanıyor.

3S Kale Holding’in uzman işçilik ve yüksek kalite anlayışıyla hayata geçirdiği 3S Firuze Konakları, yatırım için konut arayışında olanlar için cazip fırsatlar sunarken hayalindeki evde yaşamak isteyenler için içinden mutluluk geçen bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Muhteşem göl manzarası ve mahalle kültürünü yansıtan yatay mimarisi ile büyük beğeni toplayan 3S Firuze Konakları, Kanal İstanbul projesi güzergahının geçtiği Avcılar bölgesinde cazibe merkezi yaratıyor. Yaklaşık 45 km uzunluğundaki Kanal İstanbul; Arnavutköy, Başakşehir, Küçükçekmece ve Avcılar ilçelerinden geçecek. Projenin yapılmaya başlanmasıyla Avcılar bölgesinin değerlenme trendinin hızla devam edeceği ön görülüyor.

Kanal İstanbul’a komşu 3S Firuze Konakları nda 84 ay 0 faiz fırsatı!

İstanbul Üniversitesi Avcılar kampüsünün hemen yanında konumlandırılan 3S Firuze Konakları, Atatürk Havalimanı’na 10 dakika uzaklıkta olması; E-5, Avcılar İstanbul Üniversitesi Metrobüs Durağı ve yakın zamanda yapımı planlanan Yenikapı-Büyükçekmece Metrosu’na ise sadece yürüme mesafesinde bulunmasıyla ulaşım kolaylığı sağlıyor.


Cazip fırsatlarla satışa sunuluyor

523 adet konut ve 45 adet mağazadan meydana gelen 3S Firuze Konakları’nda  konut fiyatları 421 bin TL’den başlıyor. Firma vadesiyle ’48 ay, 0 faiz’ fırsatı sunulan projede, peşin ödemelerde yüzde 15 indirim uygulanıyor. Banka kredisi ile ödemeyi tercih edenler için ise 84 aya kadar 0 faiz, 120 aya kadar ise 0,49 faiz oranı ile ödeme imkânı sunuluyor.

İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsüne yakınlığı dolayısıyla yüksek kiralama potansiyeline sahip projede yaşam başladığında yüzde 40 değer artışı öngörülüyor.

 Kanal İstanbul’a komşu 3S Firuze Konakları nda 84 ay 0 faiz fırsatı!


Zengin sosyal donatılar mevcut

Seçkin bir yaşamın kapılarını açan 3S Firuze Konakları, zengin sosyal donatılarla hayata geçiriliyor. Bölge için yatay mimarisi, ferah ve nefes alan tasarımıyla huzurlu bir yaşam ortamı sunuyor.

Konumu itibariyle hiç kapanmayacak muhteşem göl manzarasını gözler önüne seren 3S Firuze Konakları, ortak kat bahçeleri ile de yaşam alanlarını zenginleştiriyor. Ailenin küçük bireylerine hitap eden İlk Adım Parkı ve Macera Parkı’nın yanı sıra açık ve kapalı sinema salonu, sosyal mekânları, zengin peyzaj alanıyla özlem duyulan mahalle kültürünü yeniden canlandırıyor.

Akıllı ev sistemiyle donatılan proje, sakinlerine tamamen kendi kontrolleri altında kaliteli bir yaşam imkânı sunuyor.


Seçkin markalardan yüksek standartlı malzemeler tercih edildi


1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri içeren proje, 3S Kale’nin yüksek standartlardaki kalite anlayışı, malzeme seçimi ve uzman bir işçilikle hayata geçiriliyor. Projede kaliteli ve konforlu bir yaşam için; mutfak dolapları Lineadecor, mutfak tezgâhı Çimstone, banyo dolapları, vitrifiyeler ve armatürler Kale Banyo, banyo seramikleri Çanakkale Seramik, beyaz eşya Siemens, klima Mitsubishi Electric, pencere doğramaları Winsa, asansör Otis, çelik kapı Kale Çelik Kapı, iç kapılar Artella’dan tedarik edilirken, dış cephede ise Kalesinterflex tercih edildi.


Tel: 444 37 11                
Web: http://www.3sfiruzekonaklari.com.tr/tr