01 / 07 / 2022

Kara listedeyim kredi alamıyorum diye üzülme! 3 banka kredi notuna bakmadan ihtiyaç kredisi veriyor

Kara listedeyim kredi alamıyorum diye üzülme! 3 banka kredi notuna bakmadan ihtiyaç kredisi veriyor

Bankalardan müşterilere müjde. Yeterli kredi notunuz olmasa bile artık ihtiyaç kredisi çekmek mümkün. Akbank, QNB Finansbank ve Denizbank ile artık ihtiyaç kredisi çekmek çok kolay. İşte detaylar...Son yıllarda artış gösteren orantısız enflasyonla birlikte vatandaşların kredi notunun ortalaması gittikçe düşmeye başladı.

Bu ortalamaları fark eden banklardan ise ayrıcalıklı kampanyalar peş peşe gelmeye devam etti. Denizbank, QNB ve Akbank’tan kullanıcı vatandaşlara sevinçli haber geldi.

Kredi çekmek için yeterli notu olmayan vatandaşlar, bir defa olmak üzere sahip olduğu kredi notuna bakılmadan ihtiyaç kredisi alabilecek.

İşte bankaların bu alandaki kampanyalarının hesapları şu şekilde:

Kara listedeyim kredi alamıyorum diye üzülme! 3 banka kredi notuna bakmadan ihtiyaç kredisi veriyorSorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.