Karagün Gayrimenkul İnşaat Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Karagün Gayrimenkul İnşaat Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!Karagün Gayrimenkul İnşaat Ticaret Anonim Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 50 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Gün tarafından kuruldu. 


Karagün Gayrimenkul İnşaat Ticaret Anonim Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 50 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Gün tarafından kuruldu. 

Karagün Gayrimenkul İnşaat Ticaret Anonim Şirketi konusu:
1.Her türlü emlak, her türlü gayrimenkul ve özellikle siteler, plazalar, marketler, depolar, alışveriş merkezleri, soğuk hava depoları, villa tatil köyleri, devre mülk, otel, motel, kamping gibi turistik tesisler, organize sanayi bölgeleri spor kompleksleri mesken, ev, apartman, işyeri, arsa, arazi, hastaneler gibi gayrimenkulleri almak, satmak, satın almak, kiralamak, kiraya vermek; bahçe, tarla ve arsalar üzerinde , parselasyon ve imar durumlarını çıkarmak , gerektiğinde projelendirmek. Gayrimenkuller üzerine irtifak, intifa, sükna, kat mülkiyeti, kat irtifakı , şufa hakları ve vefa hakları , gayrimenkul mükellefiyeti tesis etmek. 2.Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayrimenkul alabilir, satabilir, kiralar, kiraya verir, bunlar üzerinde ve anasözleşmesinde yazılı işler

Karagün Gayrimenkul İnşaat Ticaret Anonim Şirketi adres: Barış Mah.Belediye Cad.Gınza Lavınya Ap.No.30/111 Beylikdüzü