Karaman Park Sakarya'nın yeni yaşam alanı olacak!

Karaman Park Sakarya'nın yeni yaşam alanı olacak!Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Karaman’da inşa edilen yeni yaşam alanında çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.


Büyükşehir Belediyesi tarafından Karaman’da hayata geçirilecek yeni yaşam alanında çalışmalar devam ediyor. Recep Karamehmetoğlu, “Karaman Park içerisinde sosyal tesisi, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, oturma ve yeşil alanları, yürüyüş ve koşu yolları ile bölgenin sosyal yaşantısına büyük katkı sağlayacak” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Karaman’da inşa edilen yeni yaşam alanında çalışmalar hız kesmeden sürüyor. Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nde yer alan habere göre, sağlıklı ve sosyal yaşama yeni bir soluk getirecek projede gelinen son noktaya ilişkin bilgiler paylaşan Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Recep Karamehmetoğlu, çalışmaları kısa süre içerisinde tamamlayarak Karaman Park’ı bölgenin hizmetine sunmak istediklerini söyledi.

19 bin metrekarelik alan

Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Recep Karamehmetoğlu sözlerini şu şekilde tamamladı: “19 bin metrekarelik alan üzerine yapılan ve içerisinde çocuk oyun alanları, basketbol sahası, oturma ve yeşil alanları, yürüyüş ve koşu yollarının yer alacağı Karaman Park ile bölgenin sosyal yaşantısına yeni bir boyut kazandıracağız. Çevre çalışmalarımızın sürdürüldüğü proje tamamlandığında aileler, gençler ve çocuklarımız Karaman Park’ta keyifle vakit geçirebilecek. Hayırlı olsun”