Kartal Çukurova Balkon’dan 78 farklı daire alternatifi!

Kartal Çukurova Balkon’dan 78 farklı daire alternatifi!

Çukurova Kartal projesinde yüzde 10 peşinat ve banka kredisiz 120 ay 0.98 faizle her zevke ve ihtiyaca uygun hemen teslim kira garantili daireler...
Çukurova Gayrimenkul imzası ile hayata geçirilen Çukurova Balkon projesinde satışlar devam ediyor. Çukurova Balkon’da 3 farklı tipte 1+1, 60 farklı tipte 2+1, 10 farklı tipte 3+1 ve 5 farklı tipte 4+1 daire yer alıyor. Ayrıca ebeveyn banyosu, giyinme odası, kiler, teras, bahçe kullanımı gibi alternatifler içinden seçim yapma şansı da bulunuyor.

Çukurova Balkon projesinde teslimler hemen yapılıyor. Projede yüzde 10 peşinat ödeyerek, banka kredisiz 120 aya kadar 0.98 faiz fırsatı ile iskanı alınmış, 24 ayda tapusu hazır, hemen teslim daire sahibi olunabiliyor.

İster mutfağınız ister salonunuz büyük olsun

Çukurova Balkon Evleri'nde toplam 261 adete daire yer alıyor. Proje 19 ve 20 katlı 2 blok halinde yükseliyor. Projedeki dairelerin alanların 65 metrekare ile 273 metrekare arasında değişiyor.  Projede tercihe göre kimi dairelerin salonu, kimi dairelerin ise mutfak ya da yatak odaları farklı büyüklüklerde yer alıyor.

Proje, K artal Adliye Sarayı, Maltepe Park AVM ve Piazza AVM’ye 1,5 kilometre, Kartal metrosu, Anatolium AVM ve İKEA’ya 600 metre, Aydos Ormanı yürüyüş parkuruna 2 dakika mesafede yer alıyor. 

www.cg.com.tr