11 / 08 / 2022

Kartal Deluxia Park iletişim!

Kartal Deluxia Park iletişim!

Firma: Teknik Yapı

Proje: Deluxia Park

Kartal Deluxia Park iletişim ve adres bilgileri haberimizde yer alıyor. Teknik Yapı Deluxia Park projesinde konut ve ofisler bulunuyor...
İstanbul'un Anadolu yakasında Kartal'da yükselen  Deluxia Park  projesi, Diktaş Ören Bayan İplik Fabrikası arazisinde hayata geçiriliyor. Deluxia Park projesi  Teknik Yapı  tarafından inşa ediliyor.


Deluxia Park Kartal projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri sunuluyor. Deluxia Park Kartal'da metrekare birim fiyatı 6 bin 380 TL'den başlıyor.


35 katlı rezidans bloğu ve 6 katlı iki ofis bloğu olarak planlanan Deluxia Park Kartal projesinde 364 konut ve 34 ofis yer alıyor. Deluxia Park'ta daireler Adalar manzarasını görüyor.


Lansmana özel yüzde 5 indirim avantajının sunulduğu Deluxia Park Kartal projesinde tamamı peşin olarak yapılan ödemelere yüzde 10 indirim uygulanıyor.


Teknik Yapı Deluxia Park projesinde sauna, fitness, yüzme havuzu, çocuk oyun alanı, spor alanı, dinlenme alanı, otopark gibi sosyal olanaklar yer alıyor.Adres: Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. No:22

Maltepe / İstanbul


Tel: 444 1008

Web: http://www.deluxiapark.com/

Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.com


projeye sor