Kartepe Köseköy’de cadde yenilemeleri yapıldı!

Kartepe Köseköy’de cadde yenilemeleri yapıldı!Kocaeli Büyükşehir Belediyesi kentteki caddeleri elden geçiriyor. Bazı caddelere bakım yapılırken, bazı caddeler de tamamen elden geçirilerek yenileniyor. Nazım Demirci ile Barbaros Hayrettin Paşa caddelerinde yenileme çalışması yapıldı.
Kartepe ilçesinde çalışma yapan Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, Köseköy’de yer alan ve birbirine bağlanan Nazım Demirci ile Barbaros Hayrettin Paşa caddelerinde yenileme çalışması yaptı.
ŞEHİR MERKEZİNE BAĞLANTI


Fatih Mahallesi, Hacı Mustafa Mahallesi ve Gaziler Mahallesi’ni birbirine bağlayan iki cadde Köseköy’ün önemli ana arterleri arasında yer alıyor. Barbaros Hayrettin Paşa Caddesi, Köseköy ve  Kartepe şehir merkezi arasında da bağlantı sağlıyor.
10 BİN 400 TON ASFALT


20 bin 200 metre uzunluğundaki Nazım Demirci Caddesi ile bin 200 metre uzunluğundaki Barbaros Hayrettin Paşa Caddesi’ne toplam 10 bin 400 ton sıcak asfalt serildi. Caddelerdeki çalışmada kaldırımlara bin 200 metrekare parke, 5 bin metre bordür döşendi. Caddelerde bin 500 metre de yağmur suyu çalışması gerçekleştirildi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi