Kasaba MFÖ ile yaza merhaba dedi!

Kasaba MFÖ ile yaza merhaba dedi!3. Etap satışları devam eden Kasaba, yazı MFÖ konseriyle karşıladı. Kasabalılar, Panayır alanında çocuklara özel eğlenceli etkinliklerin de yer aldığı konserle, yaza merhaba dedi.


3. Etap satışları devam eden Kasaba, yazı MFÖ konseriyle karşıladı. Kasabalılar, Panayır alanında çocuklara özel eğlenceli etkinliklerin de yer aldığı konserle, yaza merhaba dedi.


İş-Altınhas tarafından hayata geçirilen Kasaba, 24 Nisan’da MFÖ konserine ev sahipliği yaptı. 2016 yazının karşılandığı konserde 23 Nisan’a doyamayan çocuklara özel etkinlikler de yer aldı. Çocuklar oyun parkı ve canlı langırt oyunlarıyla eğlendi.


İş-Altınhas tarafından geliştirilen ve 3. etap satışları devam eden Kasaba Projesi, bu konserle, muhteşem bir yaza merhaba partisine ev sahipliği yaparken, Kasabalılar ve seçkin davetliler doyasıya eğlenme fırsatı buldu.


Konser için Kasaba’ya gelenler ayrıca, örnek villayı gezerek, 3. Etap hakkında geniş bilgi aldılar.


“Evin kalbini bıraktığın yerdir”

“Evin kalbini bıraktığın yerdir” sloganıyla yola çıkan Kasaba projesinin 3’üncü etabının satışları devam ediyor. Mart 2003’te 1’inci etabı, Temmuz 2004’te ise 2’inci etabı tamamlanmış toplam 280 ailenin yaşadığı Kasaba projesinde 3’üncü etap, villa ve dairelerden oluşan sekiz farklı tipte, toplam 156 konuttan oluşuyor. Kasaba’da 1+1’den başlayan daireler ve 4+1’den başlayan bağımsız villaların büyüklükleri 123 ila 529 metrekare arasında değişiyor.


Kasaba projesi 3. etap, 90 yıllık bankacılık geleneğini arkasına alan Türkiye İş Bankası A.Ş.’nin iştirakleri ve yatırımda 60 yıllık birikime sahip Altınhas Holding A.Ş. ortaklığında kurulan İş Altınhas İnşaat Taahhüt ve Ticaret A.Ş. tarafından gerçekleştiriliyor.Haber Ekonomist Dergisi'nde şu şekilde yer aldı;


İş-Altınhas'ın Çekmeköy'de inşa ettiği Kasaba projesinin üçüncü etap evlerinin yüzde 8o'i satılırken, C tipi 5+1 villaları satışa çıktı. 24 Nisan'da MFÖ konseri ile Yaza Merhaba partisi verilirken 5+1C tipinde örnek villa da ziyarete açıldı. 280 ailenin yaşadığı Kasaba projesinde üçüncü etap, villa ve dairelerden oluşan sekiz farklı tipte, toplam 156 konuttan oluşuyor. 


Ekonomist