29 / 01 / 2023

Kasım'da fiyatı en çok yükselen ürün tereyağı oldu!

Kasım'da fiyatı en çok yükselen ürün tereyağı oldu!

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre, geçtiğimiz ay en fazla fiyat artışı yüzde 17,58 ile tereyağında, en fazla fiyat düşüşü ise yüzde 5.56 ile çocuk giyim eşyasında yaşandı. İşte ayrıntılar...Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verileri kapsamında Kasım ayında tüketici fiyatları bazında en fazla fiyat artışı ile en fazla fiyat düşüşü yaşanan ürünler belli oldu. 

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre, geçtiğimiz ay en fazla fiyat artışı yüzde 17,58 ile tereyağında, en fazla fiyat düşüşü ise yüzde 5.56 ile çocuk giyim eşyasında yaşandı.

Kasım da fiyatı en çok yükselen ürün tereyağı oldu!

İşte ayrıntılar...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön