Katie Price'nin 2 milyon sterlinlik evinde hayalet var iddiası!

Katie Price'nin 2 milyon sterlinlik evinde hayalet var iddiası! Katie Price'nin 2 milyon sterlinlik evinde hayalet var iddiası!

Uzun zamandır maddi ve kariyer anlamda zorluk çeken model Katie Price'ın başı yine derde girdi. Evinde bir hayalet olduğunu düşünen Price, çareye medyumda buldu. Model ve TV sanatçısı Katie Price'ın başı bir türlü dertten kurtulmuyor. Tahliye ettiği evinin pisliği ve bakımsızlığı basına bela olan Price, uzun süredir evinde bir hayalet olduğunu, o mülkün lanetlendiğini yakın çevresine açıkladı.

O EVDEN TAŞINDI 

Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; sonunda da o evini boşaltan Price, yeni evinde de aynı sorunun olup olmadığını öğrenmek için çareyi medyumda bulundu. 

HAYALET OLDUĞUNU SÖYLÜYORDU 

41 yaşındaki İngiliz yıldız Price, kısa süre önce Sussex bölgesindeki 2 milyon sterlin değerine sahip evinin lanetlendiğini, içinde hayalet olduğunu iddia etti.

KİRALIK EVE ÇIKTI 

Hatta bu nedenle bu evi tahliye ederek Surrey de eski eşine yakın başka bir eve taşınmıştı. Price yeni taşındığı bu kiralık ev için ayda 4 bin 250 sterlin kira ödemesi yapıyor.

MEDYUMA BAŞVURDU 

Price, bu yeni kiralık eve taşındıktan sonra yine peşinde hayaletler olup olmadığını öğrenmek talep ediyor. Hatta bundan emin olmak için bir medyum çağırdı. 

LANETLENDİĞİNİ İLERİ SÜRDÜ 

Yeni kiralık evinde hayalet olmadığını, bu yeni evin lanetli olmadığını bu şekilde teyit ettti.

İLK KEZ HAYALETSİZ BİR EVDE YAŞIYORUM 

Price, yakınlarının anlattıklarına göre, medyum aracılığıyla yeni evini kontrol etmesiyle rahatladı. Yakın çevresine "hayatında ilk kez hayaletsiz bir evde yaşadığını; şansın kendisinden yana dönmeye başladığını hissettiğini" söylediği de iddia etti.