Kayaşehir Avrupa Konutları teslim tarihi!

Kayaşehir Avrupa Konutları teslim tarihi!


Firma: Artaş İnşaat

Proje: Avrupa Konutları Başakşehir


Kayaşehir Avrupa Konutları teslim tarihi 2018 yılının ilk yarısı olarak belirlendi. Başakşehir Kayaşehir Avrupa Konutları projesinde 603 daire ve 17 ticari birim yer alıyor...140 milyon liraya mal olacak olan Kayaşehir Avrupa Konutları projesi  Artaş İnşaat  tarafından hayata geçiriliyor. Kayaşehir Avrupa Konutları projesi İstanbul Başakşehir Kayaşehir'de inşa ediliyor.


44 bin 36 metrekare alanda yapılacak olan Kayaşehir Avrupa Konutları projesi 7 blok olarak tasarlandı. Kayaşehir Avrupa Konutları projesinde 603 adet daire ve 17 adet ticari ünite bulunuyor.Kayaşehir Avrupa Konutları teslim tarihi!


Kayaşehir Avrupa Konutları teslim tarihi 2018 yılının ilk yarısı olarak belirlendi. Kayaşehir Avrupa Konutları projesinde 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut tipleri bulunuyor.


Kayaşehir Avrupa Konutları projesinde dairelerin büyüklükleri net 97,2 metrekare ile 171,17 metrekare arasında. Çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, fitness, sauna, spor alanları gibi olanakların yer alacağı Kayaşehir Avrupa Konutları projesinin toplam inşaat alanı 152 bin 231 metrekare.Telefon: 444 38 25

Web Adresi: http://www.avrupakonutlari.com

Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.comprojeye sor