Kayseri Etnospor ve Okçuluk Merkezi'nin inşaat çalışmalarında son durum!

Kayseri Etnospor ve Okçuluk Merkezi'nin inşaat çalışmalarında son durum!

Kayseri'de Anadolu Harikalar Diyarı yanında hizmet sağlayacak Kayseri Etnospor ve Okçuluk Merkezi'nin inşaat çalışmaları hızla devam ediyor.


Kayseri Etnospor ve Okçuluk Merkezi'nin inşaat çalışmaları sürüyor.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamada, başkan Memduh Büyükkılıç, Anadolu Harikalar Diyarı yanında hizmet sağlayacak Kayseri Etnospor ve Okçuluk Merkezi'nin inşaat çalışmalarını inceledi. Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre; yetkililerden bilgi alan Büyükkılıç, Etnospor ve Okçuluk Merkezi sayesinde Kayseri'nin olimpik okçuluk ve atçılığın merkezi olacağına ve merkezde önemli sporcular yetiştirileceğina dikkat çekti.

Tesisin inşasının hız kesmeden devam ettiğini kaydeden Büyükkılıç, şöyle konuştu: 

"Projeye uygun şekilde hayata geçirilecek olan okçuluk merkezimizin şehrimize sosyal açıdan çok fazla kazanım sağlayacağı aşikar. Burada görüldüğü gibi her türlü ihtiyaca profesyonelce cevap verilecek şekilde proje hazırlandı ve yürütülüyor. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Yüklenici firmamıza tekrar teşekkür ediyorum. Spor Toto Başkanlığı'mıza, desteklerini esirgemedikleri için Gençlik ve Spor Bakanı'mıza ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Kayseri; turizmin, kültürün, ticaretin, sanayinin, eğitimin merkezi ama bunun yanında sporun da merkezi. Bu yüzden Kayseri'mizde spor alanında yaptığımız çalışmalar ve hizmetleri sürdürüyoruz."

Muş Millet Bahçesi'nin yüzde 55'i tamamlandı!