Kayseri'ye Okçuluk ve Geleneksel Sporlar Merkezi inşa edilecek!

Kayseri'ye Okçuluk ve Geleneksel Sporlar Merkezi inşa edilecek! Kayseri'ye Okçuluk ve Geleneksel Sporlar Merkezi inşa edilecek!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Okçuluk ve Geleneksel Sporlar Merkezi projesi için düğmeye bastı.Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç,  Ankara  temasları çerçevesinde Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik ile görüştü. Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nde yer alan habere göre, Başkan Büyükkılıç, Kayseri’ye inşa edilecek olan Okçuluk ve Geleneksel Sporlar Merkezi için bir süredir yaptığı görüşmeleri sonuçlandırarak Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ile protokol imzaladı. Protokol kapsamında Spor Toto Teşkilat Başkanlığı bu önemli projeye 15 milyon liralık destek verecek.

İmzalanan protokol uyarınca Kayseri Büyükşehir Belediyesi ile Spor Toto Teşkilatı iş birliği İle inşa edilecek olan Okçuluk ve Geleneksel Sporlar Merkezi’nde açık ve kapalı okçuluk sahaları, atlı okçuluk tesisleri, güreş ve diğer geleneksel spor dalları için tesisler yer alacak.