KC Group açıkladı: Binbir Evler neden Pendik'te?

KC Group açıkladı: Binbir Evler neden Pendik'te? KC Group açıkladı: Binbir Evler neden Pendik'te?

KC Group tarafından inşa edilen Binbir Evler projesinin Pendik'te olmasının birçok sebebi bulunuyor.KC Group'tan yapılan açıklamaya göre Binbir Evler projesinin Pendik'te yapılmasının sebepleri ve avantajları şu şekilde sıralandı:

Pendik; coğrafi konumu, fiziksel avantajları, özel ve kamu yatımlarıyla, son yıllarda trendi yükselen cazip yerleşim alanlarından biri halini aldı.

Planlı şehirleşmesi, modern yapıları, ulaşım akslarının çeşitliliği (hava, deniz, kara, demiryolu...) ile trafik derdi olmayan ender ilçelerin başında gelen Pendik, konut sahibi olmak isteyenlerin yanında, yatırım amaçlı mülk edinmek isteyenlerin de gözdesi halini aldı.

Pendik'in avantajları:

Yeşil alan ; Pendik, kişi başına düşen yeşil alan ortalaması Avrupa Birliği standartlarının üzerinde bulunuyor.

Spor alanları; Sporun tüm dallarında; 50 bin m2 alan üzerine yeni tesisler yapılarak hizmete açıldı.

Eğitim; Son dönemde Pendik Belediyesi'nin girişimleriyle 30 yeni okulun kazandırıldığı Pendik'te özel sektör de eğitim ve okul yatırımlarına ağırlık veriyor.

Sağlık ; Son dönemlerde sağlık sektöründe de önemli gelişmelerin kaydedildiği Pendik, bu alanda yapılan ciddi yatırımlarla adeta Anadolu yakasının bir sağlık üssü haline dönüşüyor. 2009 yılında faaliyete girecek olan 540 yataklı Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin, inşaat çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Hastane tamamlandığında Pendik, Anadolu yakasının en büyük sağlık merkezine sahip olacak. Buna paralel olarak özel sektör yatırımları da, ilçede ağırlık kazanıyor.

Havalimanı; Yurtiçi ve yurtdışı bir çok noktaya ulaşım imkânı sağlayan Sabiha Gökçen Havalimanı ile Pendik dünyaya açılıyor. Havalimanının yolcu kapasitesini 10 milyona çıkaracak çalışmalar sürüyor.

Marina; İstanbul'un 3. marinası olma özelliğine sahip olacak yat limanı, 1500 kişiye istihdam sağlayacak ve 700 kapasiteli olacak. (2008 sonunda hizmete girecek.)

Fuar merkezi; TEM Otoyolu Kurtköy gişeleri mevkiinde yapımı sürdürülen Uluslar arası fuar merkezi 600 yataklı kongre ve fuarcılık oteli, 3000 kişilik kongre merkezi, açık ve kapalı otoparkları, restoranları, kapalı çarşılarıyla bölgeye hareketlilik getirecek ve 3 bin 500 kişiye istihdam sağlanacak. (2008 sonunda hizmete girecek.)

İDO iskelesi; Hızlı feribotlarla Yalova seferleri düzenli olarak yapılmakta 35 dakikada Pendik'ten Yalova'ya varılıyor.

Raylı sistem; Alternatif ulaşım akslarına sahip Pendik'te; halen demiryolu imkanı mevcut olup, Sabiha Gökçen Havalimanı'na kadar uzanacak metro planlaması yapıldı.

AVM'ler ve oteller; Yapımı süren 3 adet 5 yıldızlı otelle birlikte halen inşaatı devam eden 4 AVM'nin yanı sıra 3 yeni AVM içinde yer tespiti yapıldı inşaatına başlanacak.

F1'e yakınlığı; Pendik'in bir diğer avantajı ise Formula 1 yarışlarının yapıldığı İstanbul Park'a yakınlığı, yukarıdaki avantajlar kolektif olarak düşünüldüğünde, F1 gibi dünyanın en büyük organizasyonun hinterlandında bulunmak, önemli bir fırsat olarak değerlendiriliyor.

1+1'den 4+1 dublekslere kadar alternatif yaşam biçimlerine sahip Binbir Evler, zengin sosyal donatılarıyla da Pendik'teki tüm projelerden farklı bir noktada duruyor. Kapalı ve açık yüzme havuzları, futbol, basketbol, voleybol sahaları ve tenis kortları, fitness merkezi, kafesi, kreşi ve daha birçok sosyal yaşam öğesi ile Binbir Evler, sanki adının kaynağını gösteriyor. 
 
Binbir Evler, otoyollara ve Sabiha Gökçen Havaalanı'na yakın konumuyla, en büyük sorunun ulaşım olduğu İstanbul'da, trafik stresinizi minimuma indirecek çözümler sunuyor. Ayrıca Pendik'in sahip olduğu hava, kara, deniz ve demiryolu ulaşımıyla, birçok merkeze kolayca ulaşmanızı sağlıyor.
 
Binbir Evler, İstanbul'da ulaşımın sorun olmadığı Pendik'in en önemli arterinde yer alıyor.
 
Binbir Evler; 2 üniversite, 18 lise ve 56 temel eğitim kurumunun bulunduğu Pendik'e bir de site içi kreşi ekliyor. Öğrenim hayatının ilk adımından sonuncusuna kadar, çocuklarınızın tüm eğitim ihtiyaçlarını en iyi şekilde yanıtlayan bu anlayış, onları evlerinden uzakta okuma ihtimalinden uzak tutuyor.
 
Pendik Binbir Evler, bir konut konseptinde aradığınız her şeyi karşılarken, Pendik'te alternatifi olmayan bir proje olarak dikkat çekiyor.
KC Group'un, cazibe merkezleri her geçen gün değişen İstanbul'daki son projesi olan Binbir Evler, sahip olduğu özelliklere göre çok cazip fiyatlar sunuyor.

2 bin konutluk Binbir Evler projesinde büyüklükleri 48 ile 149 metrekare arasında değişen konutların fiyatı 88  bin YTL'den başlıyor, 443 bin YTL'ye kadar çıkıyor. 6 aydan 96 aya kadar vade imkanı sunulan projede yüzde 30 peşinat ile 645 YTL'den başlayan taksitler bulunuyor.

190 dönüm arsa üzerinde konumlandırılan proje 3 adadan oluşacak. KC Group'un Binbir Evler projesindeki 150 farklı tipte olan 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1'den oluşacak ilk etabı satışa sunuldu.

Pendik Satış Ofisi: 0 216 354 72 86

Sarıköy Satış Ofisi: 0 216 620 91 92

Taşdelen Satış Ofisi: 0 216 312 64 50

www.kcbinbirevler.com

Projeden görüntüler için tıklayınız...