Kd Constructıon İnşaat Gıda Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kd Constructıon İnşaat Gıda Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Kd Constructıon İnşaat Gıda Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kd Constructıon İnşaat Gıda Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Kenna Duran tarafından 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.
Kd Constructıon İnşaat Gıda Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 100 bin TL sermaye ile bugün Kenna Duran tarafından kuruldu. 


Kd Constructıon İnşaat Gıda Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu, a-Sirket konusu ile ilgili yurt içinde ve yurt dısında her türlü insaat yapmak resmi ve özel sektöre insaat ve insaat taahhüt isleri; konut, toplu konut is merkezleri sanayi siteleri,yol,köprü ,baraj,tüneller, turistik tesisler demir yolları hava limanları, deniz limanları yapmak.konusu ile ilgili projeler hazırlamak montaj yapmak her türlü insaatlarını yapmak.park ve bahçe düzenlemeleri arıtma tesisleri prefabrikinsaat kat karsılıgı insaat yapmak Her türlü insaat malzemesiyardımcı elemanlar boya her türlü insaat makinaları çesitli nakliye araçları alımı satımı imalat ithalat ve ihracatını yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.
Kd Constructıon İnşaat Gıda Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Adres; Piri Reis Mah.1993.Sok.No.23/8 Esenyurt