Kelebekia Premium'da sıfır peşinat, 12 ay sonra ödeme! 195 bin TL'ye!

Kelebekia Premium'da sıfır peşinat, 12 ay sonra ödeme! 195 bin TL'ye!

Sinpaş Yapının Sancaktepede inşasına devam ettiği Kelebekia Premium projesindeki konutların yüzde 50sinin satışı tamamlandı. Kelebekia Premium yeni kampanyasıyla sıfır peşinat imkanı sunuyor

Sinpaş Yapının Sancaktepede inşasına devam ettiği Kelebekia Premium projesindeki konutların yüzde 50sinin satışı tamamlandı. Yeni kampanyasıyla sıfır peşinat kolaylığı sunan Kelebekia Premiumdaki konutların fiyatları 195 bin TL ile 506 bin TL arasında değişiyor. Projede Ekim ayına özel olarak tüm ödemeler ise 12 ay sonra başlıyor.

Sinpaş Yapı, İstanbulun hızlı ve düzenli gelişen Sancaktepe bölgesinde butik bir proje olma özelliği taşıyan Kelebekia Premiumun inşasına son hızla devam ediyor.

13 bin 500 metrekarelik alanda az katlı blokları, proje alanının yüzde 85ini kaplayan biyolojik göleti ve geniş peyzaj alanlarıyla dikkat çeken Kelebekia Premiumda fiyatlar 195 bin TLden başlıyor. Sadece 106 konuttan oluşan ve Aralık 2012de tamamlanması planlanan projenin yüzde 50sinin satışı şimdiden tamamlandı.

Ödemeler 12 ay sonra

1+1den 4+1e kadar farklı konut tiplerinin yer aldığı Kelebekia Premium projesinde yeni başlayan kampanya ile ödemeleri 12 ay sonraya erteme fırsatı sunuyor. Kampanya çerçevesinde konut bedelinin yüzde 25i, 12. ve 24. aylarda iki eşit taksit olarak vade farksız Sinpaş Yapıya ödenebiliyor. Geri kalan yüzde 75lik kısım içinse uygun faiz oranları ile banka kredisi kullanılarak ödeme imkanı sunuluyor. Projede ayrıca peşin ödemelerde yüzde 10 indirim avantajı da yer alıyor. Ödeme fırsatı Ekim ayı boyunca geçerli  olacak.   

Pozitif bir yaşam

Kelebekia Premium projesi oluşturulurken pozitif değerlerden yola çıkıldı. Projenin kalbinde yer alan yaprak formundaki biyolojik göletin çevresinde, site sakinlerinin huzur içinde dinlenebileceği ve keyifli yürüyüş yapabileceği alanlar oluşturuldu. Mimarisi, ulaşım kolaylığı, sosyal donatıları ile Kelebekia Premium, modern hayatın sunduğu tüm kolaylıklara istenilen anda ulaşılabilecek bir yaşama davet ediyor.

Zengin sosyal alanlar

Kelebekia Premium'da konutların tamamı biyolojik gölet ve peyzaj manzarasına hakim. Ayrıca göl kenarındaki seyir ve dinlenme terasları, yürüyüş ve koşu parkurları ile Kelebekia Premium, doğayla iç içe bir yaşam sunuyor.

Projede, 1000 metrekare Folium Clubda, kapalı ve açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, güneşlenme terası, vitamin bar, sauna, jakuzi, buhar odası, şok duş, fitness, cafe ve market alanı, seminer salonu ve sağlık odası bulunuyor. Proje genelinde ayrıca yürüyüş ve koşu parkurları, çocuk oyun alanları ve streetball sahası, sağlıklı ve sportif bir hayata davet ediyor.

Folium'da herkes formda

Klebekia Premium sakinlerinin her türlü ihtiyaçları düşünülerek hazırlanan Folium Club, spor salonları ile zinde bir yaşam sunuyor. Folium Club, zengin donanıma sahip fitness salonunda günün her saati spor yapma şansı veriyor.

Şehrin her noktasına kolay ulaşım

İstanbulun hızla gelişen ve düzenli büyüyen semtlerinden Sancaktepede yer alan Kelebekia Premium projesi, toplu taşıma araçlarının çeşit ve yoğunluğu sayesinde İstanbulun her noktasına kolay ulaşım sağlayan bir bölgede konumlanıyor. Proje, Boğaziçi Köprüsü'ne 16 km, Sabiha Gökçen Havaalanı'na ise 22 km mesafede, önemli alışveriş merkezleri, eğitim kurumları ve hastanelere birkaç dakika yakınlıkta yer alıyor.

Proje Künyesi
Proje ismi: Kelebekia Premium
Firma: Sinpaş Yapı  
Konum: Sancaktepe
Daire sayısı: 106
Daire büyüklüğü: 73 m2 188 m2
Teslim tarihi: Aralık 2012
Fiyat aralığı: 195 bin TL ile 506 bin TL
      

www.kelebekia.com.tr

444 19 74

                       


Zeynep Karabag/Emlakkulisi.com