Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal Kaz Dağları'ndan ev aldı!

Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal Kaz Dağları'ndan ev aldı! Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal Kaz Dağları'ndan ev aldı!

Yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile kendi gibi oyuncu eşi Sinem Kobal'ın 1 milyon 250 bin liraya Kaz Dağları’ndan taş ev satın aldığı ortaya çıktı...


Yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile kendi gibi oyuncu eşi Sinem Kobal, İstanbul’dan Kuzey Ege’ye kaçtı. Herkes ikilinin yeni adresinin neresi olduğunu merak ediyor. Takvim'de yer alan habere göre; çiftin 1 milyon 250 bin liraya Kaz Dağları’ndan taş ev satın aldığı ortaya çıktı.

Dizi ve film setlerinden uzak kalan ünlü çiftin sık sık soluğu Ege'de alması ikilinin Marmaris'e gittiğini düşündürmüştü. Ancak Kobal ile İmirzalıoğlu'nun rotalarını Ege'nin kuzeyine çevirdiği öğrenildi.

EN ÖZEL YATIRIM

İkili İstanbul'un karmaşasından kaçtı. Kaz Dağları'nda 1 milyon 250 bin liraya taş ev satın alan çift, bahçeli ve deniz manzaralı evde doğayla iç içe yaşam sürüyor. Çift Türkiye'nin oksijen deposu Kaz Dağları'nın eteklerinde de bol bol yürüyüş yapıyor. Ege aşığı olan Kenan İmirzalıoğlu'nun yatırım için Kaz Dağları'nı tercih etmesinin ise özel bir sebebi var..

Yakışıklı oyuncunun Kaz Dağları'na ilgisi yıllar önce atv'de ekrana gelen 'Ezel' dizisinde birlikte başrolü paylaştığı Tuncel Kurtiz'den geliyor. Kurtiz, ölmeden önce İstanbul'dan çok sevdiği Kaz Dağları'na taşınmış ve vasiyeti üzerine buraya defnedilmişti.

 

2018 yılında ev'lenen ünlüler!

Ünlü isimler nerede yaşıyor?