Kendall Jenner Hollywood'ta aylık 25 bin dolara ev kiraladı!

Kendall Jenner Hollywood'ta aylık 25 bin dolara ev kiraladı! Kendall Jenner Hollywood'ta aylık 25 bin dolara ev kiraladı!

Kendall Jenner ve sevgilisi Simmons, Batı Hollywood'ta malikane kiraladı. Çift, burada yaşamak için ayda 25 bin dolar kira ödeyecek. Kendall Jenner ve Avustralyalı basketbol oyuncusu Ben Simmons'ın Batı Hollywood'ta ev kiraladı. 2013'te inşa edilen malikanin beş tane yatak odası ve altı tane banyosu bulunuyor. Ev açık mimarisiyle ferah kullanım alanları sunuyor.

 

Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, moda dünyasındaki başarısını hızla yükselten Jenner, geçen yıl Beverly Hills'te 8 buçuk milyon dolar vererek başka bir malikane de satın almıştı.

 

 

Kendall Jenner'ın da mensup olduğu Kardashian- Jenner ailesinin toplam serveti, geçen yıl itibariyle 724 milyon dolara ulaştı. 22 yaşındaki Kendall Jenner ise geçen yıl Forbes'in en çok kazananlar listesinde 22 milyon dolar yıllık gelir ile ilk sıraya yerleşmişti. Jenner bu sayede Gisele Bundchen'in dünyanın en çok kazanan modeli unvanını da ele geçirmişti.