Kendi evini yarat

Kendi evini yaratİstanbul Kalamış'ta hizmet veren Marshall KEY (Kendi Evini Yarat) Showroom'da 11 Nisan'dan itibaren başlayan "Yıldızınızı söyleyin, renginizi söyleyelim" temalı aktivite, karaktere en uygun rengin bulunmasını sağlıyor.


2007 yılından itibaren İstanbul Kalamış'ta evlerde doğru seçimlerin yapılabilmesi için hizmet vermeye başlayan Marshall KEY Showroom "Yıldızınızı söyleyin, renginizi söyleyelim" isimli aktiviteyle baharı karşılıyor. Geçtiğimiz yıl da ilgi gören aktivite, bu yıl 11 Nisan tarihinden itibaren yeniden tüketicilerin hizmetinde.
Renginizi bulun eviniz canlansın
Aktivite süresince Marshall KEY Showroom'u ziyaret edenler ünlü astrolog Ayda Ersan'ın kişisel yıldız haritası üzerinden verdiği danışmanlık çerçevesinde yaşam rengini bulma ve evi için en uygun rengi seçme şansı yakalıyor.
Kendi Evini Yaratma'nın dayanılmaz mutluluğu, Marshall KEY Showroom'da
Yaşam alanlarını kişilerin beğenisine uygun şekilde renklendirmek ve kişiliğinin bir parçası haline getirmek için yaklaşık 200 metrekare alanda hizmet veren Marhall KEY Showroom, bireysel tercihleri uzman görüşler ve deneyimlerle birleştirerek, tüketicinin en sevdiği tarzı yakalamasında yardımcı oluyor. Satış amacına yönelik hizmet vermeyen KEY Showroom'da renk ve rengin dekorasyonda kullanımı hakkında ücretsiz danışmanlık hizmeti veriliyor.
Marhall KEY Showroom'da ayrıca, Marshall Boya eğitim sertifikası ve ferdi kaza sigortasına sahip ustalar ve bayi temini de sağlanıyor.