Ketenci Grup Proje İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Ketenci Grup Proje İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu! Ketenci Grup Proje İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Ketenci Grup Proje İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi 60 bin TL sermaye ile bugün  Mehmet Murat Ketenci tarafından kuruldu. 

Hafta sonu gezilecek 10 proje 3 site!

Ketenci Grup Proje İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Mehmet Murat Ketenci tarafından 60 bin TL sermaye ile bugün  kuruldu. 

Ketenci Grup Proje İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi iş konusu; a. Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. b. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek. c. Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve özel kurum ve kuruluşları tarafından kapalı zarf, açık arttırma, eksiltme, teklif alma ve pazarlık usulü ile ihaleye çıkarılacak her türlü küçük ve büyük yapıların her türlü inşaat işlerini anahtar teslimi taahhüt .......ve anasözleşmesinde yazılı işler


KETENCİ GRUP PROJE İNŞAAT SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ adres; CUMHURİYET MAH.İNCİRLİDEDE CAD ANTİL RZDNS.B BLK.AP.N.6-1/328 ŞİŞLİ