02 / 07 / 2022

Atheros Ürün Yönetimi Genel Direktörü Adam Lapede

Atheros Ürün Yönetimi Genel Direktörü Adam Lapede

Qualcomm Atheros, akıllı ev ve bina pazarına yönelik yüksek performanslı, düşük enerji tüketimli yeni Wi-Fi Paket Sistemi’ni tanıttı

Xy Gayrimenkul Yatırım Yönetimi Ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Xy Gayrimenkul Yatırım Yönetimi Ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de Abuzer Kayhan tarafından kuruldu.

İstanbul'da iş arayanlar dikkat! Belbim işçi alacak

İstanbul Belbim bünyesinde istihdam edilmek üzere işçi alınacağı duyuruldu. Açıklamada genel muhasebe uzmanı, proje ve ürün yönetimi kıdemli uzmanı olmak üzere toplamda 2 işçi alacağı ve son başvurunun 21 nisan 2022 olacağı belirtildi.

Demir fiyatlarına 500 lira zam geldi! Demir, inşaat sektörünü yıktı geçti!

İnşaat demiri fiyatlarına gelen zamlar gündemden düşmezken, bugün gelen zamlara bir yenisi daha eklendi. Hemen hemen her gün yenilenen demir fiyatları gittikçe yükselişe geçti ve bugün gelen zamlarla birlikte inşaat sektörünü yıktı geçti...

Yıldızlar Taşınmaz Yatırımı Ve Yönetimi Anonim Şirketi kuruldu!

Yıldızlar Taşınmaz Yatırımı Ve Yönetimi Anonim Şirketi bugün Halkalı'da 70 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Yıldız, Yaşar Yıldız ve Hüseyin Yıldız ortaklığında kuruldu.

Çevresel Gürültünün Değerlendirilmesi ve Yönetimi Yönetmeliğinde Değişiklik!

Çevresel Gürültünün Değerlendirilmesi ve Yönetimi Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasın Dair Dair Yönetmelik bugünkü 31712 Sayılı Resmi Gazete'de yayımlandı.

Emlak ve Emlak Yönetimi mezunları gayrimenkul sektörüne kazandırılmalı! 

Mekan Emlak Gayrimenkul Genel Müdürü Tahir Köstek, Emlak ve Emlak Yönetimi Bölümü'nün gayrimenkul sektörüne ilişkin önemini değerlendirdi. 

May Proje Yönetimi Ve İnşaat Yatırımlar Anonim Şirketi kuruldu!

May Proje Yönetimi Ve İnşaat Yatırımlar Anonim Şirketi Ümraniye'de  100 bin TL sermaye bedeli  ile Murat    Kılıç, Ahmet Özer  ve Yakup Köç tarafından kuruldu.

Osman Ataş, Torunlar GYO İnşaat ve Proje Yönetimi İşlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı oldu!

Osman Ataş, Torunlar GYO İnşaat ve Proje Yönetimi İşlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı oldu. Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine ise Metin Karakoç atandı. 

Re-Pie Portföy Yönetimi gayrimenkul yatırımlarında hız kesmiyor!

Gayrimenkul yatırım fonları (GYF) ve girişim sermayesi yatrıım fonları (GSYF) kurmak ve yönetmek için 2015 yılında kurulan Re-Pie Portföy Yönetimi; yeni yatırımlar yaparak portföy büyüklüğünü sene sonunda 4 milyar TL'ye ulaştırmayı amaçlıyor.

H And L Yatırım Yönetimi Limited Şirketi kuruldu!

H And L Yatırım Yönetimi Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 1 milyon TL sermaye bedeli ile Weı Lu tarafından kuruldu.

TCMB swap satışı sınırını yüzde 20'den yüzde 30'a yükseltti!

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası, Döviz Karşılığı TL Swap Piyasasında vadesi gelmemiş toplam swap satışı sınırını yüzde 20'den yüzde 30'a çıkardı.

Entosektör Organik Atık Yönetimi ve Geri Dönüşüm Hizmetleri Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Entosektör Organik Atık Yönetimi ve Geri Dönüşüm Hizmetleri Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sarıyer'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Fouad Jamıl ve Pıerre Robert  Roger Romaın ortaklığında kuruldu. 

Fox Metin Ergöl Gayrimenkul Varlıkları Yatırımları Yönetimi ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Fox Metin Ergöl Gayrimenkul Varlıkları Yatırımları Yönetimi ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi Büyükçekmece'de 500 bin  TL sermaye bedeli ile Metin Ergöl tarafından kuruldu.

Atheros Ürün Yönetimi Genel Direktörü Adam Lapede Haberi

Atheros Ürün Yönetimi Genel Direktörü Adam Lapede

Her Şeyin İnterneti tasarım ekosistemini genişletecek AR4100P çözümünü görücüye çıkardı

Qualcomm Incorporated’ın (NASDAQ: QCOM) ağ iletişim ve bağlantı alanında faaliyet gösteren iştiraki Qualcomm Atheros Inc., dahili ağ bağlantı çatısına sahip tümleşik 802.11n tek kanal Wi-Fi sistem paketi AR4100P’yi tanıttı. AR4100P, FCC sertifikasına ve tümleşik IPv4/IPv6 TCP/IP çatısına sahip AR4100'ün gelişmiş bir versiyonu. Akıllı ev, bina ve ev aletleri kanallarında cihazlar arası iletişim uygulaması yapan müşterilere yönelik olarak tasarlanan AR4100P, sistem tasarımcılarına oldukça tümleşik bir çözüm sağlayarak sistem maliyetlerini düşürürken, sistem tasarımını da kolaylaştırıyor.

AR4100P; akıllı enerji tüketimi, akıllı ev, güvenlik, bina otomasyon uygulamaları, uzaktan sağlık ve sıhhat takibi ile diğer cihazlar arası iletişim (M2M) uygulamaları için ölçeklenebilir IP altyapısı sağlayan, kablolu ve kablosuz teknolojileri içeren...