03 / 07 / 2022

bahçeşehir satılık daire

bahçeşehir satılık daire

Eval Park Bahçeşehir'de daire fiyatları 400 bin TL'den başlıyor. Eval İnşaat imzası taşıyan proje 43 bin metrekarelik arsa üzerinde yükselecek. Peki Eval Park ne zaman teslim edilecek?

Bahçeşehir Vadişehir satış ofisi telefon!

Bahçeşehir Vadişehir satış ofisi telefon numarası 0212 415 41 41 olarak belirlendi. Toplam 650 adet daireden oluşan projede dairelerin teslimleri 2017'nin ilk çeyreğinde gerçekleşmesi planlandı.

Vadişehir Bahçeşehir Konutları satılık!

Vadişehir Bahçeşehir Konutları satılık daire tipleri 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak dizayn edildi. Daire alanlarının 127 ile 216 metrekare arasında değiştiği projede toplam 650 adet daire bulunuyor.

Flex Office ulaşım bilgileri!

Flex Office ulaşım bilgilerine göre proje metro, banliyö treni, İETT otobüsleri merkezi ve otobana yakın mesafede bulunuyor. Toplam 321 adet daireden oluşan proje 100 milyon lira yatırım değerine sahip.

Dumankaya Flex Office teslim tarihi!

Dumankaya Flex Office teslim tarihi Ağustos ayı 2016 yılı olarak planlandı. İstanbul Avrupa Yakası Bahçeşehir'de yükselen projede toplam 321 adet daire yer alıyor. Proje İstanbul Avrupa Yakası Bahçeşehir'de yer alıyor.

Flex Office fiyat listesi!

Flex Office fiyat listesine göre daireler 119 bin TL'den başlıyor. Toplam 321 adet daireden oluşan projede daire tipleri 1+0, 1+1 ve 2+1 olarak dizayn edildi. Proje Dumankaya İnşaat tarafından hayata geçirliyor.

Avrupark Bahçekent Hoşdere ulaşım bilgileri!

Avrupark Bahçekent Hoşdere ulaşım bilgileri kapsamında proje Kanal İstanbul'a 3.5 kilometre kadar uzaklıkta yer alıyor. Daire alanlarının 64 ile 186 metrekare arasında değiştiği projede toplam 1.394 adet daire yer alıyor.

Bahçekent Avrupark Evleri teslim tarihi!

Bahçekent Avrupark Evleri teslim tarihi 2017 yılı olarak belirlendi. Toplam 78 bin 640 metrekare arsa üzerine yayılan projede dairelerin tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklı seçenekte dizayn edildi.

Avrupark Bahçekent Konutları satılık!

Avrupark Bahçekent Konutları satılık daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Toplam 1.394 adet daireden oluşan proje Emlak Konut GYO ve TOKİ güvencesiyle hayata geçiriliyor.

Avrupark Bahçekent Konutları fiyatları!

Avrupark Bahçekent Konutları fiyatları 158 bin TL'den başlıyor. Toplam 1.394 tane daireden oluşan projede dairelerin tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklı seçenekte dizayn edildi. Projede 86 adet ticari ünite yer alıyor.

Vadişehir Bahçeşehir Rezidans ulaşım!

Vadişehir Bahçeşehir Rezidans ulaşım bilgileri kapsamında proje Şehir Hastanesi'ne, yapımı devam eden 380 bin metrekarelik Şehir Parkı ve 60 bin metrekarelik Türkiye’nin en büyük Kent Meydanı’na yakın konumda yükseliyor.

Bahçeşehir Vadişehir Evleri satılık!

Bahçeşehir Vadişehir Evleri satılık daire tipleri 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak dizayn edildi. Toplam 650 adet daireden oluşan projede daire teslimleri 2017 yılında gerçekleşecek. Proje İstanbul'un Başakşehir ilçesinde yer alıyor.

Bahçeşehir Vadişehir Evleri satış ofisi!

Bahçeşehir Vadişehir Evleri satış ofisi telefon numarası 444 80 66 olarak belirlendi. İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir İl'i Bahçeşehir'de yer alan projede toplma 650 adet daire bulunuyor.

Vadişehir Bahçeşehir teslim tarihi!

Vadişehir Bahçeşehir teslim tarihi olarak 2017 yılının ilk çeyreğinde yapılması öngörüldü. Toplam 650 adet daireden oluşan projede dairelerin alanları 127 ile 216 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Bulvar İstanbul Bahçeşehir ödeme planı!

Bulvar İstanbul Bahçeşehir ödeme planı kapsamında projede yüzde 10 peşin ödemelerde; kalan banka kredisi ve peşinat tutarı 1 yıl sonra ödeme yapılıyor. 387 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulan projede toplam 1.555 adet daire bulunuyor.

Arkatlı Evler Çamçeşme satılık daire!

Arkatlı Evler Çamçeşme satılık daire fiyatları haberimizde yer alıyor. İşte Arkatlı Evler Çamçeşme satılık daire fiyatları ve proje detayları...

Semt Bahçekent Evleri satılık daire!

Semt Bahçekent Evleri satılık daire fiyatları 248 bin TL'den başlıyor. Projede 1+1'den 4+1'e kadar konut seçenekleri sunuluyor...

Sinpaş Yapı Finans Şehir satılık daire!

Sinpaş Yapı Finans Şehir satılık daire fiyatları erken satışa özel olarak 440 bin TL'den başlıyor. Projede kişiye özel ödeme imkanı sunuluyor...

Tema Bahçe Atakent satılık daire!

Tema Bahçe Atakent satılık daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar tasarlanıyor. Proje İstanbul Atakent'te Artaş, Öztaş, Mesa, Kantur ortaklığı tarafından inşa ediliyor...

Lal Bahçe Kiptaş satılık daire!

Lal Bahçe Kiptaş satılık daire tipleri 4+1 şeklinde tasarlanıyor. Lal Bahçe Evleri İstanbul Başakşehir'de hayata geçirildi...

Kağıthane Mint E-5 satılık daire!

Toplam 101 konuttan meydana gelen Levent Mint E-5 projesi E-5 karayoluna komşu konumda yer alacak. Kağıthane Mint E-5 satılık daire tipleri haberimizin içinde yer alıyor.

Sheraton Residence Bahçeşehir satılık daire!

Sheraton Residence projesi konut, ofis ve dükkanlardan oluşuyor. Güray İnşaat imzası taşıyan proje İstanbul Bahçeşehir'de yükselecek...

Dekar Asmalı Evleri Bahçeşehir satılık!

İstanbul Bahçeşehir'de yükselen Asmalı Bahçe projesinde 2+1'den 4+1'e kadar daire seçenekleri bulunuyor. Projede teslimler 2018 yılında yapılacak...

Bahçelievler Nef satılık daire!

Toplam 1.023 daire ve 14 dükkandan meydana gelen Bahçelievler Nef satılık daire fiyatları 564 bin TL'den başlangıç gösteriliyor.

Nidapark Kayaşehir satılık daire!

Toplam 843 konut ve 23 ticari birimden meydana gelen Nidapark Kayaşehir satılık daire fiyatları 534 bin TL'den başlangıç gösteriliyor.

Strada Bahçeşehir satılık ev fiyatları!

Akzirve Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Strada Bahçeşehir satılık ev fiyatları 297 bin TL'den başlayarak değişiklik gösteriyor...

Sultanbeyli Gölbahçe Evleri satılık daire!

İstanbul Sultanbeyli Gölbahçe Evleri satılık daire fiyatları 594 bin TL'den başlıyor. Projenin 2018 yılı Eylül ayında teslim edilmesi planlanıyor...

Sky Bahçeşehir satılık ev fiyatları 2017!

Sinan Gayrimenkul tarafından 13 dönümlük alan üzerinde 4 blok olarak inşa edilen Sky Bahçeşehir Evleri, Ağustos ayında teslim ediliyor. İşte, Sky Bahçeşehir satılık ev fiyatları 2017...

bahçeşehir satılık daire Haberi

bahçeşehir satılık daire

Eval Park Evleri İstanbul'un Başakşehir ilçesine bağlı Bahçeşehir bölgesinde inşa edilecek. Projenin inşaat çalışmalarına Eylül ayı sonunda başlanacak.


Bahçeşehir Eval Park'ta 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon gibi daire seçenekleri sunuluyor. Proje Eval İnşaat tarafından hayata geçirilecek. 


Eval İnşaat Eval Park Bahçeşehir'de yer alan daireler 400 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projede 870 daire ve 20 ticari ünite bulunuyor. 


Eval Park ne zaman teslim?

Kanal İstanbul, 3. Havalimanı, 3. Köprü, Kuzey Marmara Otoyolu ve metroya yakın bir bölgede olan Eval Park Bahçeşehir'de teslimlerin 36 ay içerisinde gerçekleşmesi planlanıyor. 


Bahçeşehir Eval Park satış ofisi 

Telefon: 0212 876 20 11

Web: www.evalpark.com

Özge...