Deposite Outlet Merkezi

Deposite Outlet Merkezi

Deposite Outlet Merkezi'nin resmi açılışı, 9 Şubat'ta yapılacak. Sinpaş Grubu'na ait, İkitelli'de 170 bin metrekare inşaat alanı üzerine kurulmuş olan merkez, iki bloktan oluşuyor.

Deposite Outlet diş sağlığı check up kuponları hediye ediyor!

İkitelli’deki Deposite Outlet Merkezi, müşterilerine güzel ve sağlıklı gülüşler hediye etmeye devam ediyor

Batman Erzenia geliyor!

Batman Merkez'de hayata geçirilen Erzenia projesi, Batman'ın ilk 5 yıldızlı oteli, ilk outlet merkezi, ilk açık alan AVM'si ve ilk kongre merkezi olacak...

Batman Açık Hava Outlet AVM geliyor! 

Batman Açık Hava Outlet AVM projesinde, 5 yıldızlı otel, 60 dükkanlı AVM ve 4 salonlu kongre merkezi yer alacak. Batman Açık Hava Outlet AVM, Batman Merkez'de hayata geçiriliyor...

Servet GYO, Deposite Outlet AVM'den 7.8 milyon TL kira geliri elde etti!

Servet GYO Başakşehir'de yer alan Deposite Outlet Alışveriş Merkezi'nden 2018 yılında 7 milyon 847 bin 320 TL kira geliri elde etti...

Servet GYO Deposite AVM için ruhsat başvurusu yaptı!

Servet Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) 2017 yıl sonu değerleme raporunda Deposite Outlet Alışveriş Merkezi'nin portföye dahil edilemeyeceği yönünde verilen görüşe dair açıklama yaptı.

Starcity Outlet yenilenen yüzüyle açıldı!

Avrupa Yakası’nın gözde outlet alışveriş merkezi Starcity Outlet; ziyaretçilerinin alışveriş keyfini daha konforlu ve daha ferah bir ortamda yaşamaları için başladığı renovasyon çalışmalarını tamamladı. 

Oasis Designer Outlet Basın Ekspres açıldı!

Türkiye’nin ilk designer outleti Oasis, yeni çekim merkezi Basın Ekspres’te kapılarını açtı. Binden fazla kişiye istihdam yaratan Oasis Designer Outlet'te üst segment ürünler ve perakende dünyasının lokomotif markaları, indirimli fiyatlarla tüketicilerle buluşuyor.

Westpark Outlet Ekim'de açılacak!

Ege'nin en büyük outlet ve eğlence merkezi olarak kapılarını Ekim'de açacak Westpark Outlet'te, Ege'nin ilk akvaryumu yer alacak.

Venezia Mega Outlet'te alışveriş karnavalı düzenlenecek!

Türkiye'nin ilk ve tek Venedik temalı alışveriş merkezi Venezia Mega Outlet'te ilk kez alışveriş karnavalı düzenlenecek. Venedik Alışveriş Karnavalı 9 Mayıs Salı günü basına tanıtılacak.

Oasis Designer Outlet Mart 2017'de açılacak!

İstanbul'un yeni çekim merkezi Basın Ekspres, Türkiye'nin ilk designer outletine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Nurol'un ikinci AVM yatırımı Oasis Designer Outlet, dünya markalarını ulaşılabilir fiyatlarla tüketiciyle buluşturacak.

Oasis Designer Outlet AVM açılıyor!

Nurol Holding’in ikinci alışveriş merkezi, Oasis Designer Outlet Basın Ekspres yolu İkitelli’de açılıyor. AVM'nin basın toplantısı 27 Ekim 2016 Perşembe günü saat 10.30’da gerçekleşecek.

Beymen Outlet, Viaport'ta açıldı!

Dünyaca ünlü markaların buluşma noktası Beymen'in seri sonu mağazası, Türkiye'nin outlet konseptli en büyük alışveriş merkezi Viaport'ta açıldı.

Bolu Highway Outlet AVM'nin yüzde 56'sı satıldı!

BOLU'da, orman arazisine kurulduğu ve bağlantı yolu imar planında yer almadığı gerekçesiyle soruşturma konusu olan TEM üzerindeki Highway Outlet Alışveriş Merkezi'nin yüzde 56'lık hissesi satıldı.

Acun Ilıcalı, Bolu Highway Outlet AVM'yi satın mı alacak?

Merkezi hükümet ve bağlı kuruluşların iki yıldır devam eden hukuksuz ve keyfiyet içeren yaptırımlarına daha fazla direnemeyen Highway Outlet Alışveriş Merkezi yönetimi sonunda satış kararı aldı.

Deposite Outlet Merkezi Haberi

Deposite Outlet Merkezi

Açıklamada, "İddialı outlet mağaza kombinasyonu, modern ve görkemli binası ve rahat ulaşım avantajı ile merkezimiz, Avrupa ve ABD'de de örnekleri bulunan, prestijli alışveriş merkezlerinin Türkiye'deki öncüsü olacak" denildi.