Final Dershanesi

Final Dershanesi

Yaşanan depremlerin ardından normalleşmeye çalışan Van'da, okulların ardından dershanelerde de eğitim-öğretime start verildi. Vanlı depremzede öğrenciler sınavlara prefabrik dersliklerde hazırlanacak. Final Dershanesi de kurdukları 10 derslikli prefa

Atatürk Olimpiyat Stadı, Şampiyonlar Ligi final maçı için yenilendi!

2021'de Şampiyonlar Ligi final maçına ev sahipliği yapacak olan Atatürk Olimpiyat Stadı'nda hazırlıklar tamamlandı. TFF Tesislerden ve Yatırımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Nuri Akın, çalışmalar hakkında bilgi verdi. 

Tekfen ve SOCAR’dan stratejik ortaklık!

Tekfen İnşaat tarafından inşa edilen Bakü Olimpiyat Stadı’nda oynanan Chelsea Arsenal UEFA Avrupa Ligi final maçı, yeni bir işbirliğine vesile oldu...

UEFA Avrupa Final maçı Tekfen'in yaptığı statta oynanacak!

Chelsea ve Arsenal takımlarının mücadele edeceği UEFA Avrupa Final maçı, bu akşam, Tekfen İnşaat tarafından yapılan Bakü Olimpiyat Stadı'nda oynanacak.

Final Touch İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Final Touch İnşaat Ticaret Limited Şirketi Bakrıköy'de 100 TL sermaye bedeli ile Samer Abq Rouq Alrefaei tarafından kuruldu. 

2019 DASK Depreme Dayanıklı Bina Tasarımı Yarışması finali yaklaşıyor!

DASK Depreme Dayanıklı Bina Tasarımı Yarışması'nda final günü yaklaşıyor. 47 üniversiteden 75 takımın başvurduğu yarışmanın finali, 9 Nisan'da Osmanlı Arşivleri Kağıthane Binası'nda yapılacak.

Tolga Mendi Acarkent’ten ev aldı!

"Yeni Gelin" dizisinin yakışıklı oyuncusu Tolga Mendi, dizi final yapınca İstanbul'a yerleşti. Acarkent’ten yeni bir ev alan oyuncu, evi için alışveriş yaptı.

Final Gayrimenkul Danışmanlık Anonim Şirketi kuruldu!

Final Gayrimenkul Danışmanlık Anonim Şirketi bugün Bahçelievler'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Temel tarafından kuruldu. 

2018 DASK Depreme Dayanıklı Bina Tasarımı Yarışması'nda final heyecanı!

Türkiye'de depreme dayanıklı bina bilincini artırmak adına DASK tarafından bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen Depreme Dayanıklı Bina Tasarımı Yarışması'nda üç gün sürecek final heyecanı başladı.

Akzirve Challenge heyecanının son ayağı 17 Aralık’ta!

17 Eylül’de ilki, 12 Kasım’da ise ikincisi gerçekleştirilen Akzirve Challenge Off Road etkinliğinin final ayağı 17 Aralık’ta STRADA Bahçeşehir proje arazisinde yapılacak. Bu etap sonunda İstanbul Off Road Şampiyonası birincisi de belli olmuş olacak.

Depreme Dayanıklı Bina Tasarımı Yarışması'nda final heyecanı!

43 üniversiteden 85 takımın başvurduğu DASK Depreme Dayanıklı Bina Tasarımı Yarışması'nın finali yapıldı.

DASK Depreme Dayanıklı Bina Tasarımı Yarışması'nın finali 8-9 Mayıs'ta!

3. DASK Depreme Dayanıklı Bina Tasarımı Yarışması'nın finali 8-9 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek. Final İstanbul Osmanlı Arşivi Daire Başkanlığı'nda yapılacak.

Final İzolasyon Üretim Yapı İnşaat Malzemeleri Nakliye İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Final İzolasyon Üretim Yapı İnşaat Malzemeleri Nakliye İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Cemile Kozan ortaklığında 100 bin TL sermaye ile bugün Pendik'te kuruldu.

Ordu Mesudiye'ye yeni yatırım müjdesi!

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Mesudiye ilçesinde 2017 yılının altyapı yatırımlarında final yılı olacağını ve yapılacak projelerle ilçenin ulaşım ve içme suyu sorununu büyük oranda çözeceklerini dile getirdi.

Final Dershanesi Haberi

Final Dershanesi

Yaşanan depremlerin ardından normalleşmeye çalışan Van'da, okulların ardından dershanelerde de eğitim-öğretime start verildi. Vanlı depremzede öğrenciler sınavlara prefabrik dersliklerde hazırlanacak. Final Dershanesi de kurdukları 10 derslikli prefabrik sınıflarda, 250 öğrenciyle eğitime başladı. Dershane müdürü Selçuk Alat, öğrencilerin güvenliğini düşünüp prefabrik bir bina yaptık' dedi.