İş GYO portföy değeri

İş GYO portföy değeri

İş GYO, mülkiyetindeki 22 gayrimenkulün değerleme raporunu açıkladı. Portföyün toplam değeri 1.62 milyar lira...

İş GYO kira sözleşmelerini 1 yıllığına uzattı!

İş GYO tarafından İş Kuleleri, Kule 2'de kiracı olan İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. ile Maxis Girişim Sermayesi Portföy Yönetimi A.Ş.'nin kira sözleşmelerinin ekspertiz kira değerleri dikkate alınarak bir yıl süreyle uzatılmasına karar verildi.  

İş GYO'dan gayrimenkul yatırım fonuna 42,5 milyon TL'lik yatırım!

İş GYO tarafından İş Portföy İkinci Gayrimenkul Yatırım Fonu'nun katılma paylarına 42,5 milyon TL yatırım yapılmasına karar verildi. 

İş GYO'dan Manzara Adalar'la gayrimenkul yatırım fonuna 352.2 milyon TL'lik yatırım!

İş GYO tarafından İş Portföy İkinci Gayrimenkul Yatırım Fonu'nun katılma paylarına yatırım yapılmasına ve Kartal Manzara Adalar bünyesinde bulunan ofis ve ticari alanların, 352 milyon 215 bin TL üzerinden tescil ettirilmesi suretiyle ayni olarak ödenmesine karar verildi..

İş GYO Ankara ve Antalya'daki banka hizmet binalarını sattı!

İş GYO portföyünde bulunan Ankara Kızılay Banka Hizmet Binası ve Antalya Banka Hizmet Binası'nı, İş Portföy Yönetimi A.Ş. Birinci Gayrimenkul Yatırım Fonu'na 81 milyon 420 bin TL 'ye sattı.

İş GYO Manzara Adalar Evleri fiyat listesi!

Manzara Adalar projesinde 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 daire tipleri bulunuyor. Projede banka kredisi ile ödeme yapılabiliyor. İşte İş GYO Manzara Adalar Evleri fiyat listesi...

İş GYO ve Nef Topkapı'da milyarlar kazanacak!

80 bin 239 metrekarelik alanda inşa edilecek olan İş GYO-NEF Topkapı projesinin arsa değeri toplam 375 milyon 925 bin TL. Projenin bugünkü hasılat değeri 1 milyar 83 milyon 700 bin TL olarak belirlendi...

İş GYO Manzara Adalar satış fiyatları!

Tamamı peşim alımlarda yüzde 8 indirim yapılan Manzara Adalar Evleri 36 bin 724 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor. Peki İş GYO Manzara Adalar satış fiyatları ne kadar?

İş GYO Manzara Adalar'ı tanıttı!

İş GYO, Kartal'daki projesi Manzara Adalar'ı tanıttı. Toplam 313 bin 500 metrekare inşaat alanı üzerinde üçü konut, ikisi ofis toplam beş blok ve ticari üniteleri ile hayata geçecek olan Manzara Adalar, her türlü ihtiyaca karşılık verecek şekilde tasarlan

İş GYO Manzara Adalar ödemeleri!

İş GYO Manzara Adalar ödemelerine haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. Teslimlerinin 2018 yılının Nisan ayında yapılması planlanan Manzara Adalar projesi 313 bin 500 metrekare alan üzerine yayılıyor...

İŞ GYO Ankara Kızılay Binası değerleme raporunu yayınladı!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na yaptığı açıklamada Ankara Kızılay Binası değerleme raporunu yayınladı. İş GYO Ankara Kızılay Binası değerleme raporuna haberimizden ulaşabilirsiniz.

İŞ GYO Antalya Hizmet Binası değerleme raporunu yayınladı!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na yaptığı açıklamada Antalya Hizmet Binası değerleme raporunu yayınladı. İş GYO Antalya Hizmet Binası değerleme raporuna haberimizden ulaşabilirsiniz.

İş GYO Maslak ofis binası değerleme raporunu yayınladı!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı bir açıklamaya göre İş GYO İstanbul Maslak Ofis Binası Değerleme Raporu değerleme raporunu yayınladı...

İş GYO Ege Perla değerleme raporu!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı bir açıklamaya göre İş GYO A.Ş. İstanbul Ege Perla değerleme raporu yayınlandı.

İş GYO portföy değeri Haberi

İş GYO portföy değeri

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), mülkiyetindeki 22 gayrimenkulün değerleme raporunu açıkladı. Toplamda 1 milyar 628 milyon 583 bin liralık bir taşınmaz değerine sahip olan İş GYO"nun taşınmazları arasında İstanbul İş Kuleleri (Kule-2, Kule-3, Kule çarşı, Otopark)   450 milyon liralık değeri listenin en yüksek gayrimenkulünü oluştururken toplam varlıkların da yaklaşık yüzde 25"ini teşkil ediyor.

İşž GYO tarafından yapılan açıklamaya göre liste şöyle uzanıyor:
Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri:VI, No:11 sayılı Gayrimenkul Yatırım Ortaklıklarına İlişkin Esaslar Tebliği uyarınca, şžirket portföyünde yer alan gayrimenkullerin değerlemesi Ekol Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.şž. ve Harmoni Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.şž.'ye yaptırılmış ve tespit edilen ekspertiz değerleri ile ekspertiz raporu tarihleri kamuoyunun bilgisine sunulmuştur: