izmir satılık daire

izmir satılık daire

Koç İnşaat tarafından hayata geçirilen Mia Residence Buca projesinde daireler 3 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi. Mia Residence Buca projesi 18 ay sonra teslim edilecek.

İzmir'de 1+1 dairelerde artış yaşanıyor!

İzmir inşaat sektörü gösterdiği gelişmeyle Ankara ve İstanbullu konut yatırımcısının dikkatini çekti. İzmir'de son zamanlarda özellikle 1 oda 1 salon dairelerde artış yaşanıyor.

İzmir Karşıyaka'da 7.5 milyon TL'ye satılık 12 daire!

İzmir Karşıyaka Belediye Başkanlığı mülkiyetinde bulunan 12 daireyi satışa çıkardı.19 Temmuz Salı günü ihale edilecek taşınmazların toplam satış bedeli 7 milyon 595 bin TL olarak belirlendi.

Mia Boutique İzmir projesinde daireler 500 bin TL' den başlıyor!

Koç İnşaat tarafından hayata geçirilen Mia Boutique İzmir projesi 2 blok şeklinde yükseliyor. Projedeki daireler 3 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. Mia Boutique İzmir projesinde daireler 500 bin TL' den başlıyor.

İzmir Nest Menemen projesinde daireler 114 bin TL'den fiyatlarla başlıyor!

NestYap tarafından hayata geçirilen İzmir Nest Menemen projesinde daire tipleri 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlandı. İzmir Nest Menemen projesinde daireler 114 bin TL'den fiyatlarla başlıyor.

Nest Menemen İzmir satış ofisi!

Nest Menemen İzmir projesi toplam 4 bloktan oluşuyor. Projede toplam 165 konut yer alıyor. Nest Menemen İzmir satış ofisi adres bilgileri haberimizin içerisinde yer alıyor.

Nest Menemen İzmir projesinde 99 adet daire satışta!

Nest Menemen projesi toplam 4 bloktan oluşuyor. Projede 3+1 daireler 123 metrekare ile 126 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip. Nest Menemen İzmir projesinde 99 adet daire satışta ve 114 bin TL'den başlıyor.

İzmir Çamlıkent Prestij Evleri 2. etap fiyatları 250 bin TL!

DBM İnşaat tarafından hayata geçirilen İzmir Prestij Evleri' nin 2. etabı toplam 81 adet daireden oluşuyor. Projedeki daireler 3 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi. İzmir Prestij Evleri 2. etap fiyatları 250 bin TL olarak belirlendi.

Folkart Life Bornova İzmir satış ofisi!

Daire tiplerinin 1+0'dan 4+1'e kadar farklı seçenekte dizayn edildiği proje 25 bin metrekare arsa üzerinde inşa ediliyor. Folkart Life Bornova İzmir satış ofisi telefon numarası 444 22 78 olarak belirlendi.

Siesta Oxygen satış ofisi!

Siesta Oxygen satış ofisi telefon numarası 444 0 795 olarak belirlendi. Toplam 288 adet daireden meydana gelen projede bahar kampanyalı ödeme planı başladı. Projede yüzde 1 peşinatla ev sahibi olunuyor.

İzmir Siesta Oxygen satış ofisi!

İzmir Siesta Oxygen satış ofisi telefon numarası 444 0 795 olarak belirlendi. Toplam 288 adet daireden oluşan projede daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde tasarlandı.

Soyak Siesta Oxygen ödeme planı!

Soyak Yapı imzası ile yükselen Siesta Oxygen projesinde toplam 288 adet daireden oluşuyor. Soyak Siesta Oxygen ödeme planına göre 36 ay 0 faiz veya yüzde 1 peşinat fırsatlarıyla hemen ev sahibi olunuyor.

Boliva Bornova Evleri satılık!

Boliva Bornova Evleri satılık daireler 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi. İzmir İl'i Bornova İlçe'sinde yer alan projede toplam 98 adet daireden oluşuyor.

Boliva Bornova Evleri fiyat listesi!

Boliva Bornova Evleri fiyat listesine göre daireler 315 bin TL' den başlıyor. Toplam 98 adet daireden oluşan projede daireler 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi.

Çiğli B-Life Ataşehir Evleri satış ofisi telefon!

Çiğli B-Life Ataşehir Evleri satış ofisi telefon numarası 0 (532) 111 25 33 olarak belirlendi. 3 blok şeklinde yükselen proje toplam 5 bin 200 metrekare alan üzerinde yükseliyor.

Fors İzmir satılık daire fiyatları!

Fors İzmir satılık daire fiyatları haberimizde yer alıyor. İşte Fors İzmir satılık daire fiyatları ve proje detayları...

İzmir İncity Evleri satılık daire!

İzmir İncity Evleri satılık daire fiyatları 239 bin TL'den başlıyor. Folkart Yapı imzası taşıyan Folkart İncity projesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da yer alıyor...

Mahall Bomonti İzmir satılık daire!

İzmir Konak'a bağlı Halkapınar Mahallesi'nde yükselen Mahall Bomonti İzmir projesi 470 adet konut, 572 adet ofis ve 30 ticari üniteden meydana geliyor. Mahall Bomonti İzmir satılık daire fiyatları 329 bin TL'den başlayarak değişiyor.

Triyanda Masal İzmir satılık daire!

16 blokta 317 daireden meydana gelen Triyanda Masal İzmir satılık daire fiyatları 300 bin TL'den başlayarak değişiyor.

Kuzey Şehir İzmir satılık daire fiyatları!

Teslimlerinin Aralık 2018 yılında yapılması hedeflenen Kuzey Şehir projesi İzmir Menemen Atatürk Mahallesi'nde hayata geçiriliyor. Peki Kuzey Şehir İzmir satılık daire fiyatları ne kadar?

İzmir Asma Bahçeler satılık daire!

Toplam 92 daireden meydana gelen İzmir Asma Bahçeler satılık daire fiyatları 580 bin TL'den başlayarak değişiliyor.

İzmir 232 Flora satılık daire!

İzmir İl'i Gaziemir İlçe' sinde yükselen proje toplam 7 bin 31 metrekare arsa alanında yükselecek. İzmir 232 Flora satılık daire tipleri 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı.

İzmir Karşıyaka 360 satılık daire!

20 katlı 3 blok ve 18 katlı 1 bloktan oluşan proje İzmir İl'i Karşıyaka İlçe'sinde inşa ediliyor. İzmir Karşıyaka 360 satılık daire tipleri 1+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı.

İzmir Siesta Oxygen satılık daire!

Teslimlerin Aralık 2015' te yapılması öngörülen projede 288 adet daire yer alıyor. İzmir Siesta Oxygen satılık daire tipleri 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak dizayn edildi.

İzmir Folkart Bornova Life satılık daire!

Toplam 25 bin metrekare arsa alanı üzerine yayılan projede lansmana özel avantajlar ile gerçekleşiyor. İzmir Folkart Bornova Life satılık daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor.

İzmir Folkart Life Bornova satılık daire!

İzmir Folkart Life Bornova satılık daire tipleri arasında 1+1'den 4+1'e kadar farklı seçenekler yer alıyor. Banka kredisi ile ödeme yapılabilen proje Adnan Menderes Havalimanı'na yakın mesafede bulunuyor.

İzmir Bornova Folkart Life satılık daire!

Toplam 828adet daireden meydana gelen proje İzmir-Aydın Otoyolu'na bağlantılı konumda hayata geçiriliyor. İzmir Bornova Folkart Life satılık daire tipleri 1+0'dan 4+1'e kadar farklılık gösteriyor.

Folkart Life İzmir satılık daire!

Folkart Life İzmir satılık daire alanları 34 metrekare ile 153 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Teslim tarihi 2017 yılı Haziran ayı olarak belirlenen proje yarın satışa sunulacak.

izmir satılık daire Haberi

izmir satılık daire

İzmir’in Buca ilçesine bağlı Şirinyer bölgesinde yer alan projede daireler 3 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. Proje toplam 4 bin metrekare alan üzerinde yer alıyor.

Mia Residence Buca projesinde toplam 72 daire bulunuyor. Koç İnşaat imzasıyla yükselen proje içerisinde sauna, spor tesisi, açık-kapalı otopark ve fitness salonu da yer alıyor. 

Mia Residence Buca projesi 18 ay sonra teslim edilmesi planlanıyor. Hipodrumun yanında bulunan projede 6 adet ticari birim de bulunuyor.

Mia Residence Buca iletişim

Adres: Akçay Caddesi No: 208 Gaziemir / İZMİR

Telefon: 90 (232) 220 47 48

E-posta: info@kocinsaat.com.tr

Tülay...