Kentsel Dönüşüm Projesi ihalesi

Kentsel Dönüşüm Projesi ihalesi

Ankara Büyükşehir Belediyesi, kentsel dönüşüm projesi kapsamında Keçiören ve Altındağ'da bulunan konutların yıkım işini yaptıracak. İhale, 28 Haziran Perşembe saat 14:00'de yapılacak

İstanbul Esenler'de Kentsel Dönüşüm Projesi hizmeti alınacak!

Esenler Belediye Başkanlığı, Esenler İlçesi Kentsel Dönüşüm Proje Alanı olabilecek Bölgelerde saha çalışmaları, tasarım Ve gelişim Projesi hizmet alımı işi ihalesi açtı

Karaman Belediyesi, Kentsel Dönüşüm Projesi hazırlanması hizmeti alacak!

Karaman Belediyesi İmar Ve Şehircilik Müdürlüğü, Karaman İli Hamidiye Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi Hazırlanması hizmet alımı için ihale açtı

Anahtar Teslim Kentsel Dönüşüm Projesi’nde değer artışı vatandaşa!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, riskli yapıların dönüşümüyle ilgili olarak Garanti Mortgage’ın Kentsel Dönüşüm ve Hukuk Platformu ile birlikte geliştirdiği ‘Anahtar Teslim Kentsel Dönüşüm Projesi’ni İnder öncülüğünde başlatıyor.

Anahtar Teslim Kentsel Dönüşüm Projesi başladı

ÇEVRE ve Şehircilik Bakanlığı desteğiyle Garanti Mortgage ve Kentsel Dönüşüm ve Hukuk Platformu'nun geliştirdiği 'Anahtar Teslim Kentsel Dönüşüm Projesi', İstanbul'da İstanbul İnşaatçılar Derneği'nin öncülüğünde uygulanacak.

Anahtar Teslim Kentsel Dönüşüm Projesi detayları

Çevre Şehircilik Bakanlığı desteğiyle Garanti Mortgage ve Hukuk Platformu'nun geliştirdiği "Anahtar Teslim Kentsel Dönüşüm Projesi" ile kat karşılığı konut inşası modeline daha nitelikli alternatif yöntemler kat sahiplerinin hizmetine sunuldu.

Anahtar Teslim Kentsel Dönüşüm Projesi ile ne değişecek?

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, riskli yapıların dönüşümüyle ilgili olarak Garanti Mortgage’ın Kentsel Dönüşüm ve Hukuk Platformu ile birlikte geliştirdiği ‘Anahtar Teslim Kentsel Dönüşüm Projesi’ni İnder öncülüğünde başlatıyor.

Anahtar teslim kentsel dönüşüm projesi tanıtıldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı desteğiyle Garanti Mortgage Kentsel Dönüşüm ve Hukuk Platformu'nun geliştirdiği "Anahtar Teslim Kentsel Dönüşüm Projesi" ile konut inşası modeline daha hızlı yöntemler kat sahiplerinin hizmetine sunuldu.

Anahtar teslim kentsel dönüşüm projesi nedir?

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı desteğiyle Garanti Mortgage ve Kentsel Dönüşüm ve Hukuk Platformu'nun geliştirdiği "Anahtar Teslim Kentsel Dönüşüm Projesi", İstanbul'da İstanbul İnşaatçılar Derneği'nin (İNDER) öncülüğünde uygulanacak.

Anahtar Teslim Kentsel Dönüşüm Projesi İstanbul'da tanıtıldı!

"Anahtar Teslim Kentsel Dönüşüm Projesi" ile kat karşılığı konut inşası modeline daha hızlı ve nitelikli alternatif yöntemler kat sahiplerinin hizmetine sunuldu.

Anahtar Teslim Kentsel Dönüşüm Projesi protokolü imzalandı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının desteği çerçevesinde Garanti Mortgage’in, Kentsel Dönüşüm ve Hukuk Platformu ile birlikte geliştirdiği “Anahtar Teslim Kentsel Dönüşüm Projesi” İstanbul’da İNDER öncülüğünde uygulanacak.

Özerler İnşaat'tan Kayseri Talas'a kentsel dönüşüm projesi!

Özerler İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cuma Özer, Talaş ilçesinde büyük bir kentsel dönüşüm projesi gerçekleştireceklerini açıkladı. Kayseri'nin birçok bölgesinde inşaatlar yapan Özerler İnşaat, kentsel dönüşüm çalışmalarında ki yerini de alıyor.

Çorum Osmancık kentsel dönüşüm projesi en büyük 15 proje arasında!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın büyük ölçekli 15 ayrı ‘Kentsel Dönüşüm Projesi arasında Osmancık yer alıyor. İşte Bakanlığın büyük ölçekli kentsel dönüşüm projeleri..

Bursa Soğanlı Kentsel Dönüşüm projesi ihalesi 12 Mayıs'ta!

Bursa Osmangazi Belediyesi’nin Soğanlı Mahallesi’nde hayata geçireceği Kentsel Dönüşüm Projesi için geri sayım başladı. Toplam 42 hektar alan üzerinde gerçekleştirilecek olan projenin 1’inci etap 1’inci kısmı 12 Mayıs tarihinde ihaleye çıkıyor.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 200 kentsel dönüşüm projesi geliştirecek!

Türkiye'de 159 kentsel dönüşüm projesi sürerken, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 200 proje daha değerlendiriyor. Mevcut projeler için 475 milyon TL kira yardımı yapıldı.

Pazarkapı Kentsel Dönüşüm Projesi’nde yıkımlar başladı!

Pazarkapı Kentsel Dönüşüm Projesi’nde yıkımlara başlandı. Aynı zamanda Zağnos Vadisi 4’cü etabı olan ve Kahramanmaraş Caddesi ile Devlet Sahil Yolu arasını kapsayan Pazarkapı Kentsel Dönüşümünde 102 bina yıkılacak.

Kentsel Dönüşüm Projesi ihalesi Haberi

Kentsel Dönüşüm Projesi ihalesi
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Kuzey Ankara Girişi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim projesi kapsamında Altındağ ve Keçiören'de hurda karşılığı yıkım işi yaptıracak.


İşlerin genel toplamı 31 bin olarak belirtilmiş olup, ihalesi 28 Haziran Perşembe günü saat 14:00'de yapılacak.


İhaleye katılacak isteklilerin, istenilen belgeleri en geç ihale günü saat 12:00'ye kadar teslim etmeleri gerekmektedir.


İlan için