26 / 05 / 2022

Kırkkonak Tarabya

Tarabya Partners Mimarlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tarabya Partners Mimarlık Ticaret Limited Şirketi Ümraniye'de Arda İlker ÖZtürk tarafından kuruldu.

Tarabya'da 25 milyon TL'ye icradan satılık bahçeli ahşap ev!

İstanbul 10. İcra Dairesi, Sarıyer Tarabya Mahallesi'nde yer alan bahçeli ahşap evi 25 milyon TL bedelle satışa çıkardı.

Deniz GYO Le Chic Tarabya projesi değerleme raporu!

Deniz GYO'nun Le Chic Tarabya projesine ilişkin Harmoni Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. tarafından hazırlanan değerleme raporu yayınlandı. 

Burcu Esmersoy'un villasının kirasına büyük zam!

Geçen yıl Tarabya’da aylık kirası 30 bin TL olan bir villaya taşınan Burcu Esmersoy, önceki gün şoke oldu. İddiaya göre ev sahibi, 30 bin TL’lik olan kiraya yüklü bir zam yaparak yeni fiyatı 50 bin TL olarak belirledi. Esmersoy, ise zama itiraz etti.

Tarabya'da 8 milyon TL'ye icradan satılık ev!

İstanbul 10. İcra Dairesi, Sarıyer Tarabya'da bulunan kargir ev satışa çıkardı. Söz konusu evin satış bedeli 8 milyon 23 bin 111 TL olarak belirlendi. 

Tarabya'da icradan 19 milyon TL'ye satılık villa!

İstanbul 10. İcra Dairesi, İstanbul ili, Sarıyer ilçesi, Tarabya Mahallesi'nde bulunan villayı satışa çıkardı. Söz konusu gayrimenkullerin satış bedeli 19 milyon TL olarak belirlendi. 

Tarabya'da 10.3 milyon TL'ye icradan satılık villa!

İstanbul 10. İcra Dairesi Müdürlüğü, İstanbul ili, Sarıyer ilçesi, Tarabya Mahallesi, Kasımpatı Köyü, 960 ada 78 parsel yer alan 4+2 villayı 10 milyon 301 bin 679 TL'ye icradan satıyor.. 

Tarabya'da 8 milyon TL'ye icradan satılık kargir bina ve arsası!

İstanbul 10. İcra Dairesi Müdürlüğü,İstanbul İli, Sarıyer İlçesi, 832 ada, 51 parsel, Tarabya Mahallesi'nde yer alan kargir bina ve arsasını 8 milyon TL'ye icradan satıyor...

The Grand Tarabya, Luxury City Hotel ödülüne aday!

The Grand Tarabya otelinin 4 bin 500 metrekarelik İstanbul’un gün ışığı alan en büyük spa’sı ve restoranları ile hizmet veriyor..

Tarkan Tarabya'daki villasını kızı için yeniledi!

Eşi Pınar Tevetoğlu ve kızı Liya ile Türkiye'ye dönmeye hazırlanan Megastar Tarkan,  kızı Liya için Tarabya’daki villasını yeniledi...

Tarabya’daki Huber Köşkü'nün yanına otopark geliyor!

Tarabya’daki Cumhurbaşkanlığı Huber Köşkü’nün yanındaki boş alan İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi kararıyla imara açıldı. Boş alana otopark yapılması planlanıyor. 

Tarabya'da 9.1 milyon TL'ye icradan satılık gayrimenkul!

İstanbul İli, Sarıyer İlçesi, Tarabya Mahallesi'nde yer alan altında garajı olan ev vasıflı gayrimenkul 9 milyon 189 bin 453 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Tarabya Therra Park'ta 1,5 milyon dolara!

Tarabya Therra Park'ta 1,5 milyon dolara ev sahibi olabilirsiniz. Teslimlerin 4 ay önce başladığı proje İstanbul’un en güzel köşelerinden birinde yemyeşil koruların içinde yer alıyor. 

Kırkkonak Tarabya Haberi

Kırkkonak Tarabya

 

Önay Grup projesi olan Önay Garden Residence, Beylikdüzü'nde hayata geçiriliyor. 2012 Mayıs sonunda tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek olan Önay Garden Residence "Ev ortamında otel konforu" sunan ayrıcalıklı bir proje.   İstanbul'un merkezinde olup, yoğun tempo ve büyük şehirde yaşamanın stresinden uzal olmanın ayrıcalığını bahçenizde çiçeklerini büyüterek yaşayın. Önay Garden Residence'ta 60-62 ve 58 metrekare 1 oda 1 salon konutlar ve 86 metrekare ile 150 metrekare arasında değişen 2 oda 1 salon konutlar yer alıyor.   Toplam arsa alanı 3 bin 700 metrekare olarak belirlenen projenin inşaat alanı 42 bin 500 metrekare olarak belirlendi. Kat bahçeli daireler konseptiyle Önay Garden Residence, çağdaş yapısı ve benzersiz görünümü ile geleceğin yaşam çizgilerini taşıyor.   Önay Garden Residence'ta 1+1 evler 145 bin lira ile 150 bin lira, 2+1 evler...