Lotus Gayrimenkul Değerleme

Lotus Gayrimenkul Değerleme

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı 2020 yılı için Lotus Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. ve Reel Gayrimenkul Değerleme A.Ş. ile anlaştı...

Servet GYO 2020 yılı için değerleme şirketini seçti! 

Servet Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı 2020 yılı için Lotus Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. ve Reel Gayrimenkul Değerleme A.Ş. ile anlaştı...

Akiş GYO 2019 değerleme şirketini seçti!

Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı 2019 yılı için Lotus Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., A Gayrimenkul Değerleme A.Ş. ve Epos Gayrimenkul Danışmanlık ve Değerleme A.Ş. ile anlaştı...

Torunlar GYO 2019 değerleme şirketini seçti!

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı 2019 yılı için Lotus Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. ile anlaştı...

Yeşil GYO 2018 değerleme şirketini seçti!

Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı 2018 yılı için De-Ga Gayrimenkul Değerleme ve Lotus Gayrimenkul Değerleme ile anlaştı. 

Torunlar GYO 2018 değerleme şirketini seçti!

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, 2018 için Lotus Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.'nin değerleme şirketi olarak seçilmesine karar verdi.

Akiş GYO değerleme şirketini seçti!

Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı portföyünde yer alan varlıklara ilişkin değerleme hizmetinin hangi firmalardan alacağına karar verdi.

Akmerkez GYO değerleme şirketini değiştirdi!

Akmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ., şirket portföyünde değerleme yapmak üzere Lotus Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. ile anlaşıldığını ve SPK'dan onay alındığını KAP'a bildirdi.

Yeşil GYO, Lotus ve Eva Gayrimenkul Değerleme ile çalışacak!

Yeşil GYO, gayrimenkul değereleme şirketi olarak Lotus Gayrimenkul Değerleme ve Eva Gayrimenkul Değerleme Danışmanlık ile çalışmaya karar verdi.

Servet GYO gayrimenkul değerleme şirketlerini seçti!

Servet GYO, mevcut gayrimenkullerin değerleme raporlarının Reel Gayrimenkul Değerleme A.Ş.'ne hazırlatılmasına, yeni gayrimenkullerin değerleme raporlarının Lotus Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. veya Reel Gayrimenkul Değerleme A.Ş.'ne hazırlatılmasına karar verdi. 

Akiş GYO 2021 yılı gayrimenkul değerleme şirketlerini seçti!

Akiş GYO'dan 2021 yılı içerisinde alınabilecek ve değerleme gerektirecek varlıklar için ise Lotus Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. ve Invest Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. ile çalışılmasına karar verildi. 

Düzey Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık Anonim Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

Düzey Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık Anonim Şirketi İstanbul Şubesi, Lokman Çuvanlıoğlu Şube Müdürlüğü'nde 350 bin TL'lik sermaye bedeli ile 8 Aralık'ta Beşiktaş, Abbasağa Mahallesi'nde kuruldu.

Çizgi Gayrimenkul Değerleme Anonim Şirketi Kartal Şubesi açıldı!

Çizgi Gayrimenkul Değerleme Anonim Şirketi Kartal Şubesi, Gaffar Yıldırımer Şube Müdürlüğü'nde 300 bin TL'lik sermaye ile 5 Aralık'ta Kartal, Doğanlı Yeni Mahallesi, Pegagaz Sokak'ta kuruldu.

İdeal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık Anonim Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

İdeal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık Anonim Şirketi İstanbul Şubesi, Ramazan İşleker Şube Mdürülüğü'nde 500 bin TL'lik sermaye ile 28 Kasım'da Akyapı Sitesi, C2 Blok'ta kuruldu.

Form Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık Anonim Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

Form Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık Anonim Şirketi İstanbul Şubesi, Harun Ümit Yaşar Şube Müdürlüğü'nde 10 bin TL'lik sermaye ile 7 Kasım'da Şişli, Büyükdere Caddesi'nde kuruldu.

Net Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık Anonim Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

Net Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık Anonim Şirketi İstanbul Şubesi; Ali Kızıltan Şube Müdürlüğü'nde 600 bin TL'lik sermaye ile 3 Kasım 2014 tarihinde Kadıköy'de kuruldu.

Eva Gayrimenkul Değerleme'ye European Property Awards'tan ödül!

Eva Gayrimenkul Değerleme European Property Awards’da “Danışmanlık” kategorisinde bu sene de Türkiye’nin en iyi firması seçilerek ödül almaya hak kazandı. Eva Gayrimenkul Değerleme Direktörlerinden Özdil Şahin konu ile ilgili açıklama yaptı.

Adım Gayrimenkul Değerleme Anonim Şirketi İstanbul Bölge Temsilciliği Şubesi açıldı!

Adım Gayrimenkul Değerleme Anonim Şirketi İstanbul Bölge Temsilciliği Şubesi, Mehmet Kaya Şube Müdürlüğü'nde 330 bin TL'lik sermaye ile 18 Eylül'de Kadıköy, 19 Mayıs Mahallesi'nde kuruldu.

TSKB Gayrimenkul, Türkiye'nin En İyi Gayrimenkul Değerleme Şirketi seçildi!

TSKB Gayrimenkul Değerleme, Euromoney Dergisi tarafından düzenlenen Euromoney Gayrimenkul Ödülleri 2014’te “Türkiye’nin En İyi Gayrimenkul Değerleme Şirketi” seçildi.Firma, uluslararası standartlarda hizmet kalitesini garanti ediyor.

İş GYO Gayrimenkul Değerleme Raporu'nu yayınladı!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu' nda yapılan yazılı açıklamaya göre İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Gayrimenkul Değerleme Raporu'nu yayınladı.

Batışehir'in 2013 yıl sonu revize gayrimenkul değerleme raporu yayınlandı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı bugün yaptığı açıklamada Batışehir ve de Arnavutköy 'de yer alan 14 parselin 2013 Yıl Sonu Revize Gayrimenkul Değerleme Raporlarını yayınladı.

Emlak Konut Elite City 2013 gayrimenkul değerleme raporlarını yayınladı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu ' nda Elite City projelerinin 2013 Yıl Sonu Revize Gayrimenkul Değerleme Raporları yayınlandı...

Lotus Gayrimenkul Değerleme Haberi

Lotus Gayrimenkul Değerleme

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) 2020 yılı değerleme firmalarının belirlenmesi hakkında açıklama yaptı.

Sinpaş GYO, 2020 yılı için Lotus Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. ve Reel Gayrimenkul Değerleme A.Ş. ile anlaştı.

Sinpaş GYO'nun KAP açıklaması: 
Seri: III No 48.1 sayılı Gayrimenkul Yatırım Ortaklıklarına İlişkin Esaslar Tebliği'nin "Gayrimenkul Değerleme Kuruluşunun Seçimi" başlıklı 35.maddesi uyarınca; Şirket portföyünde bulunan varlıklar için 2020 yılında ekte listelenen şirketlerden değerleme hizmeti alınmasına, ayrıca yıl içinde alınacak ve değerleme hizmeti gerektirecek varlıklar için de Lotus Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. ve Reel Gayrimenkul Değerleme A.Ş. firmalarının seçilmesine karar...