maltepe satılık daire

maltepe satılık daire

İstanbul Anadolu Yakası Maltepe'de hayata geçirilen projenin 1 ay satışa çıkması planlanıyor. Hanne Maltepe iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0 216 594 5585 olarak belirlendi.

Hanne Yapı Hanne Maltepe projesi!

Toplam 200 adet daireden meydana gelen projede daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Hanne Yapı Hanne Maltepe projesi İstanbul Anadolu Yakası Maltepe'de hayata geçiriliyor.

Hanne Maltepe ne zaman teslim?

İnşaat çalışmalarının önümüzdeki günlerde başlayacağı projede daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Projede toplam 200 daire yer alıyor.Peki Hanne Maltepe ne zaman teslim?

Hanne Maltepe Hanne Yapı Evleri satılık!

Toplam 200 dairenin yer aldığı proje İstanbul Anadolu Yakası Maltepe'de hayata geçiriliyor. Hanne Maltepe Hanne Yapı Evleri satılık daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklı şekilde tasarlandı.

Adam Kule'de DAP Yapı finansmanıyla 0 faiz fırsatı!

Adam Kule'de Ramazan indirimi DAP Yapı, Kartal Dragos'ta hayata geçirdiği 'Adam Kule' projesinde Ramazan ayına özel kampanya düzenliyor.

Maltepe Adam Kule satılık konut!

Daire büyüklüklerinin minimum 46 metrekareden başladığı proje İstanbul Anadolu Yakası Maltepe-Dragos' ta hayata geçiriliyor. Maltepe Adam Kule satılık konut tipleri 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı.

Adam Kule Dap Yapı satış ofisi iletişim!

Daire tiplerinin 2+1 ve 3+1 olarak dizayn edildiği projede 80 bin TL'ye varan indirim uygulanıyor. Adam Kule Dap Yapı satış ofisi iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 444 9 327 olarak belirlendi.

Maltepe Adam Kule fiyat!

Daire tiplerinin 2+1 ve 3+1 olarak dizayn edildiği proje Dap Dalga Kule ve Vazo Kule'ye yakın konumda hayata geçiriliyor. Maltepe Adam Kule fiyat listesi kapsamında daireler 200 bin TL'den başlıyor.

Maltepe Ritim İstanbul fiyat!

Ödeme planı kapsamında 120 aya kadar vadelendirme sağlanan projede 114 ofis ve 53 home ofis bulunuyor. Maltepe Ritim İstanbul fiyat listesi kapsamında 283 bin TL'den başlıyor.

Ritim İstanbul Rezidans ulaşım!

120 aya kadar vadelendirme sağlanan projede daire tipleri 1+1'den dubleks 5+1' e kadar farklı seçenekte tasarlandı. Ritim İstanbul Rezidans ulaşım bilgisi kapsamında Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı’na 10 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Dumankaya Ritim İstanbul satılık daire!

Toplam 863 rezidans daireden meydana gelen projede 114 ofis ve 53 home ofis de bulunuyor. Dumankaya Ritim İstanbul satılık daire tipleri 1+1'den dubleks 5+1' e kadar farklı seçenekte tasarlandı.

Ritim İstanbul Dumankaya lokasyon!

Daire tiplerinin 1+1'den 5+1 dublekse kadar farklılık gösterdiği projede 863 rezidans daire yer alıyor. Ritim İstanbul Dumankaya lokasyon bilgisi kapsamında Kartal İdo İskelesi’ne 3 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

Maltepe Ritim İstanbul güncel ödeme planı!

114 ofis ve 53 home ofisin yer aldığı projede daireler 1+1'den 5+1 dublekse kadar farklılık gösteriyor. Maltepe Ritim İstanbul güncel ödeme planı kapsamında yüzde 12 indirim sağlanıyor.

Dumankaya Ritim İstanbul satış fiyatları!

Daire büyüklüklerinin 43 metrekareden başladığı projede toplam 863 rezidans daire bulunuyor. Projede toplam 863 rezidans daire bulunuyor. Dumankaya Ritim İstanbul satış fiyatları 283 bin TL'den başlıyor.

Maltepe Adam Kule ne zaman teslim?

Dap Dalga Kule ve Vazo Kule'ye yakın konumda hayata geçirilen projede dairelerin tipleri 2+1 ve 3+1 olarak dizayn edildi. Peki Maltepe Adam Kule ne zaman teslim?

Maltepe Mesa Cadde satılık daire!

Toplam 253 daireden oluşan Mesa Cadde Konutları deniz manzarasına hakim konumda yer alıyor.  Maltepe Mesa Cadde satılık daire fiyatları 555 bin TL'den başlıyor.

Maltepe Gökada satılık daire!

Eşsiz adalar ve doğa manzarasına hakim Maltepe Gökada Evleri 273 konuttan meydana geliyor. İşte Maltepe Gökada satılık daire tipleri...

Maltepe Nuvo Dragos satılık daire fiyatları!

Toplam 999 daireden meydana gelen Maltepe Nuvo Dragos projesinde peşin ödemelerde yüzde 15 indirim sağlanıyor. Maltepe Nuvo Dragos satılık daire fiyatları 543 bin TL'den başlıyor.

Sur Yapı Maltepe satılık daire!

300 konut ve 5 ticari birimden oluşan Sur Yapı Maltepe projesinde daire satışları başladı. İşte, Sur Yapı Maltepe satılık daire seçenekleri...

Sahilada Maltepe satılık daire fiyatları!

Sahilada Maltepe satılık daire fiyatları 452 bin TL'den başlangıç gösteriliyor. Kapıcıoğlu İnşaat projesi Sahilada Maltepe'de lansman fiyatları için son gün 29 Şubat...

Sahilada Adatepe Maltepe satılık!

Sahilada Adatepe Maltepe satılık daire tipleri 1+1'den 4+1 dublekse kadar farklı şekilde dizayn edildi. Kapıcıoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen proje 2 bloktan oluşuyor.

Sahilada Evleri Maltepe satılık daire!

Sahilada Evleri Maltepe satılık dairelerin metrekare birim fiyatı 7 bin liradan başlıyor. Sahilada Maltepe projesinde daire teslimleri Aralık 2017 yılında yapılıyor...

Adatepe Sahilada Maltepe satılık!

Adatepe Sahilada Maltepe satılık daire seçenekleri 1+1'den 4+1'e kadar farklı tipte tasarlandı. Arsa alanı 10 bin metrekare olarak belirtilen proje 2 bloktan oluşuyor.

Maltepe Sahilada satılık daire!

Maltepe Sahilada satılık daire tipleri 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 dubleks ve loft olarak tasarlandı. Kapıcıoğlu İnşaat imzasıyla yükselen projede kişiye özel ödeme planı uygulanıyor.

Sahilada Maltepe satılık!

Sahilada Maltepe satılık daire tipleri 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 loft ve dubleks şeklinde dizayn edildi. Satılabilir alanı 47 bin metrekare olarak belirlenen proje Bağdat Caddesi'ne 7,3 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

Dap Adam Kule Residence satılık daire fiyatları!

DAP yapı tarafından İstanbul Maltepe'de yükselen Dap Adam Kule Residence'da 254 rezidans ve 88 home ofis bulunuyor. Dap Adam Kule Residence satılık daire fiyatları 295 bin liradan başlıyor.

Dap Adam Kule Maltepe satılık!

Dap Adam Kule Maltepe satılık daire teslimlerinin 2017 yılında yapılması planlanıyor. Toplam 254 tane konut ve 88 tane home ofisten oluşan projede 48 ay 0 faiz avantajı sunuluyor.

Dragos Adam Kule satılık daire fiyatları!

Dragos Adam Kule satılık daire fiyatları 295 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Maltepe Adam Kule projesinde lansmana özel indirimler devam ediyor.

maltepe satılık daire Haberi

maltepe satılık daire

Daire tiplerinin 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak farklılıklarla dizayn edildiği projede toplam 200 adet daire yer alıyor. Projenin inşaat çalışmaları önümüzdeki günlerde başlayacak.


Pamukspor Tesisleri'ne yakın konumda bulunan Hanne Maltepe projesi İstanbul Anadolu Yakası Maltepe'de hayata geçiriliyor. Projedeki dairelerin satış fiyatları henüz belirlenmedi.


Sosyal ortak alanları arasında projede 7/24 güvenlik, yüzme havuzu, kapalı otopark, market, fitness salonu, kreş, hamam ve fitness salonu gibi donatılar mevcut.


Hanne Maltepe projesinde anahtar teslimleri 24 ay sonra gerçekleşecek. Projede banka kredisi imkanı ile konut sahibi olunabiliyor.


Hanne Maltepe iletişim bilgileri!

Tel : +90 216 594 5585

Faks : +90 216 594 5582

Web:http://www.hanneyapi.com/

Tülay...