Onur Market Mağaza

Onur Market Mağaza

Özen Grup bünyesindeki Onur Market, Çağlayan mağazasını yenileyerek 18 Eylül 2012 Salı günü hizmete açtı.

Onur Market, 50. mağazayı Gürpınar'da açtı!

2012 yılını “Büyüme ve Atılım Yılı” ilan eden Özen Grup, mağaza sayısını artırıyor. Onur, 50. mağazası'nı İstanbul'un en hızlı gelişen bölgelerinden biri olan Gürpınar'da hizmete açtı

Metro Market 2017'de 2 yeni mağaza açacak!

Metro Toptancı Market Genel Müdürü Kubilay Özerkan, yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen 2016'yı başarılı geçirdiklerini 2017'de de 2 yeni mağaza açacaklarını söyledi.

Şok Market günde 3 mağaza açacak!

TÜRKİYE'nin en hızlı büyüyen organize perakende kanalı Şok Market, 4.000’inci mağazasını dün Ümraniye’de açtı. 2016 yılında bin mağaza açarak 4 bin kişiye yeni istihdam sağlayan şirket, 2017 yılında da her gün 3 mağaza açarak 4 bin kişiye daha iş imkânı yaratacak.

Şaypa'nın 69 mağazasını Onur Market alıyor!

Onur Market, Bursa ve Bilecik’te 69 mağazası bulunan Şaypa’yı satın alıyor. Konu ile ilgili başvuru Rekabet Kurumu’na yapıldı. Kurum’un da onay vermesi ile birlikte hisse devir işlemleri yapılacak.

Tekzen mağaza sayısını 117'ye çıkaracak!

Türkiye'nin en yaygın yapı market zinciri Tekzen, Alanya’daki mağazasını Güzeller İş Merkezi’ne taşıyarak bugün hizmete açtı. Tekzen Genel Müdürü Onur Mertoğlu, “Bu yıl yüzde 28 büyümeyi planlıyoruz. Yılsonuna kadar mağaza sayımızı da 113’den 117’ye çıkarmayı hedefliyoruz.''dedi.

Tekzen 109 mağaza sayısına ulaştı!

Türkiye’nin en yaygın yapı market zinciri Tekzen, ocak ayında Elazığ’da ve Ankara Armada AVM’de gerçekleştireceği açılışlarla mağaza sayısını 109’a çıkaracak.

Turkmall, AVM yatırımlarıyla 1000'den fazla mağaza açacak!

M1, Forum ve Novada gibi market zincirlerini kuran, Uniq İstanbul’u hayata geçiren Turkmall Anadolu’ya odaklandı. Turkmall Anadolu’daki AVM yatırımlarıyla 1000’ün üzerinde mağaza açılacak, 20 bin kişiye istihdam yaratılacak.

Tekzen mağaza sayısı 103'e ulaştı!

Yapı market sektörünün öncüsü Tekzen, Düzce’deki ilk mağazasını 22 Mayıs’ta açtı. Tekzen’in Düzce’de açtığı yepyeni mağazasıyla, yurtiçinde 52 ilde mağaza sayısı 103’e ulaştı.

Neyzen Yapı Market, 2015’te 7 yeni mağaza açacak!

Neyzen Yapı Market, 2015’te 7 yeni mağaza açacak. Neyzen, şuanda 3 olan mağaza sayısını 2015 yılında 10’a çıkarmayı hedefliyor. Neyzen’in yeni mağazaları İstanbul’un yanı sıra Türkiye’nin farklı illerinde faaliyete geçecek

Petrol Ofisi ve Migros’tan 150 mağaza hedefi!

Petrol Ofisi ve Migros tüketicilerin akaryakıt alışverişlerini yaparken market alışverişlerini de kolaylıkla yapmalarına olanak sağlayan bu işbirliğinin hedefini iki yıl içerisinde 150 mağaza açma yönünde belirledi...

Efor Market 2013 yılı içinde 20 mağaza açacak...

Büyümeyi sürdüren Efor Market 2013 yılı içinde 20 mağaza açmayı hedefliyor...

Tekzen bu ay 4 mağaza açacak!

Yapı market zinciri Tekzen bu ay 4 yeni mağaza açmaya hazırlanıyor

Onur Market 2013'te 15 yeni mağaza açacak!

Ağrı'da bir marketi devralarak şuba sayısını 174'e çıkaran Onur Marketleri 2013'te 15 yeni mağaza açmayı hedefliyor

Onur Market, Çağlayan mağazasını hizmete açtı!

Özen Grup bünyesindeki Onur Market, Çağlayan mağazasını yenileyerek 18 Eylül 2012 Salı günü hizmete açtı.

Onur Market Mağaza Haberi

Onur Market Mağaza

2012 yılını “Büyüme ve Atılım Yılı” ilan eden Özen Grup, hizmet ağını genişletmeye devam ediyor. Kurumsal kimliğini yenileyen ve ‘Alışverişte Onur Sözü’ sloganını ilke edinen Onur Market, Çağlayan mağazasını yenileyerek 18 Eylül 2012 Salı günü hizmete açtı.


Gıda perakendeciliğine 1997 yılında İstanbul - 4. Levent’te açtığı ilk Onur Market mağazasıyla başlayan Özen Grup, yenilenen Çağlayan Mağazasını 18 Eylül Salı günü düzenlediği törenle hizmete açtı. Açılış törenine Özen Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Özen, firma yetkilileri ve çok sayıda davetli katıldı


Onur Market’in yeni kurumsal kimliğiyle dizayn edilen Çağalayan mağazası 600 metrekarelik bir müşteri hizmet alanı ile faaliyet gösterecek. Çağlayan Mağazası, taze ürün odaklı yaklaşımıyla market alışverişinde aranılan her şeyi, uygun fiyat ve yüksek kaliteyle sunmaya devam edecek. Onur müşterileri, bol ürün çeşitliliğinin yanı sıra...