26 / 06 / 2022

Qualcomm Atheros Inc

Qualcomm Atheros Inc

Qualcomm Atheros, akıllı ev ve bina pazarına yönelik yüksek performanslı, düşük enerji tüketimli yeni Wi-Fi Paket Sistemi’ni tanıttı

Honda tek kişilik ulaşım aracı Striemo'yu duyurdu! Araç kaç liradan satılacak?

Honda, 2017 yılında başlatılan yeni iş geliştirme programı Ignition’a ait ikinci ticari girişim olan Striemo Inc.'yi kurdu. Japon şirket Striemo adındaki tek kişilik ulaşım aracı elektrikli scooter modeli geliştirdi. Aracın fiyat listesi de açıklandı.

Black Sea Invest Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Black Sea Invest Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi Şişli'de Black Sea Invest INC. tarafından kuruldu.

A101'de Lenovo Tablet satışta! İşte Mart 2022 fiyat bilgisi!

A101 resmi internet sitesinde Lenovo Tablet P11 Qualcomm Snapdragon ürününü  satışa sundu. İşte A101 Lenovo Tablet P11 Qualcomm Snapdragon fiyat ve ürün bilgisi...

Mersin Metrosu'nun ihale süreci tamamlandı!

Mersin halkının uzun zamandır beklediği metro projesinde ihale süreci tamamlandı. İhalenin kazananı Dillingham Cont. Int. Inc + Kiska- Kom İnş. A.Ş. . oldu. 

Marriott 10 yeni otel için çalışmalara başladı!

Marriott International, Inc., 2022'nin sonuna kadar 10 yeni otel açmak için çalışmalara başladı. Açılacak otellerle Türkiye genelinde 43 adet otel sayısına ulaşılacak. 

Samsarcom Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Samsarcom Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi Başakşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Cheppıh Inc Kurumsal Yönetim Danışmanlığı tarafından kuruldu.

Enka, Morava Koridor Otoyol Projesi için imzaları attı!

Enka İnşaat'ın Overseas Bechtel, Inc. ile eşit paylara sahip olduğu Bechtel ENKA UK Limited bugün Sırbistan'da, Sırbistan Devleti adına İnşaat, Ulaşım ve Altyapı Bakanlığı ile Morava Koridor Otoyol Projesi'nin tasarım ve inşaatına ilişkin anlaşma imzaladı...

Apple Austin’de 1 milyar dolarlık yeni kampüs inşa ediyor!

Teknoloji devi Apple Inc. Teksas, Austin’de yaklaşık 278 bin metrekare büyüklüğünde yeni bir kampüs inşaatına başladığını açıkladı. 1 milyar dolar yatırım bedeli ile hayata geçirilecek kampüs, 2022'de açılacak...

Eight İnc Tasarım ve Danışmanlık Hizmetleri Anonim Şirketi kuruldu!

Eight İnc Tasarım ve Danışmanlık Hizmetleri Anonim Şirketi bugün Şişli'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Russell Frederick ve Timothy Mathew Kobe tarafından kuruldu.

Avcı Architects çağdaş tasarım anlayışıyla fark yaratıyor!

Avcı Architects’in INC Research için tasarladığı office fit-out projesi, kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verebilen, mekanın ve malzemenin doğasına saygı duyan çağdaş tasarım anlayışıyla fark yaratıyor.

Andrew Viterbi'nin Kaliforniya'daki 60 milyon dolarlık evi satışta!

Dünyanın önde gelen bilişim şirketlerinden Qualcomm'un kurucusu Andrew Viterbi'nin Kaliforniya'da bulunan 60 milyon dolarlık evi görenleri büyülüyor.

Marriott, Starwood Hotels'i 12,2 milyar dolara satın alacak!

Marriott International, Starwood Hotels & Resorts Worldwide Inc'i hisse senedi ve nakit olarak ödenecek 12.2 milyar dolar karşılığında satın almak için anlaştı.

Standfell Investment Group Inc. Merkezi Kanada İstanbul Merkez Şubesi açıldı!

Standfell Investment Group Inc. Merkezi Kanada İstanbul Merkez Şubesi, Namık Semih Ünalan Şube Müdürlüğü'nde 100 bin TL sermaye ile 23 Ekim'de Kadıköy, Caddebostan Mahallesi, Haldun Taner Sokak'ta açıldı.

Qualcomm Atheros Inc Haberi

Qualcomm Atheros Inc

Her Şeyin İnterneti tasarım ekosistemini genişletecek AR4100P çözümünü görücüye çıkardı

Qualcomm Incorporated’ın (NASDAQ: QCOM) ağ iletişim ve bağlantı alanında faaliyet gösteren iştiraki Qualcomm Atheros Inc., dahili ağ bağlantı çatısına sahip tümleşik 802.11n tek kanal Wi-Fi sistem paketi AR4100P’yi tanıttı. AR4100P, FCC sertifikasına ve tümleşik IPv4/IPv6 TCP/IP çatısına sahip AR4100'ün gelişmiş bir versiyonu. Akıllı ev, bina ve ev aletleri kanallarında cihazlar arası iletişim uygulaması yapan müşterilere yönelik olarak tasarlanan AR4100P, sistem tasarımcılarına oldukça tümleşik bir çözüm sağlayarak sistem maliyetlerini düşürürken, sistem tasarımını da kolaylaştırıyor.

AR4100P; akıllı enerji tüketimi, akıllı ev, güvenlik, bina otomasyon uygulamaları, uzaktan sağlık ve sıhhat takibi ile diğer cihazlar arası iletişim (M2M) uygulamaları için ölçeklenebilir IP altyapısı sağlayan, kablolu ve kablosuz teknolojileri içeren...