şehri bahar konutları

şehri bahar konutları

Bağcılar Şehr-i Bahar 'da yer alan konutlar 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak tasarlandı, banka kredisi ile konut sahibi olunabilen projede teslimler Eylül 2013 'te gerçekleştirilecek...

Bağcılar Şehri Bahar'da 260 bin TL'ye 3+1!

Poyak İnşaat tarafından hayata geçirilen Bağcılar Şehri Bahar projesi 4 blokta 92 konuttan meydana geliyor. Projede 3+1'lerin fiyatları 260 bin liradan başlıyor

Şehr-i Bahar'da 220 bin TL'ye 2+1!

Bağcılar'da hayata geçirilen Şehr-i Bahar projesinde teslimler 18 ay içinde gerçekleşecek. Projede ev fiyatları 220 bin liradan başlıyor

Bahar aylarında geniş balkonlu ve bahçeli projeler talep görüyor!

Bahar aylarının gelmesiyle birlikte konut satışlarında hareketlilikte geniş balkonlu ve bahçeli konutlar başrol oynuyor.

Türkiye'nin ilk 'Akıllı ve Güvenli Şehri'ndeki yeni etap konutlarının temeli yarın atılıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ve Esenler Belediye Başkanı M.Tevfik Göksu, Esenler'de önce "Sıfır Atık" projesi kapsamında geri dönüşümden elde edilen 500 bin defteri öğrencilere dağıtacak, sonrasında da Türkiye'nin ilk 'Akıllı ve Güvenli Şehri'ndeki yeni etap konutlarının temelini atacak.

Sivas Suşehri orta gelir TOKİ projesi satışa çıktı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nun Sivas Suşehri 2019 projesinde yer alan konutlar için başvuru dönemi başladı.

TOKİ Sivas Suşehri alt gelir başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Sivas Suşehri projesinde yer alan konutlar satışa çıkarıldı.

Arizon Yapı'dan kaçırılmayacak bahar kampanyası! 

Her bütçenin ulaşabileceği en üstün niteliklere sahip konutlar üretmeyi ilke edinmiş Arizon Yapı, ekstra yüzde 10 indirim sunduğu bahar kampanyası ile konut sahibi olmayı kolaylaştırıyor..

Avrupa Konutları Yamanevler fiyat 2018!

İstanbul'da Anadolu Yakası’nın hızla değer kazanan bölgelerinden Ümraniye’de yükselen Avrupa Konutları Yamanevler projesinde bahar kampanyası kapsamında 84 ay 0 faiz imkanı sunuluyor..

Avrupa Konutları Yamanevler'de bahar kampanyası başladı!

Artaş İnşaat’ın Avrupa Konutları markalı projelerinin en yeni halkası Yamanevler’de bahar kampanyası başladı. 

Ankara Şehri Yaren Konutları fiyatları!

Ankara Şehri Yaren Konutları fiyatları 270 bin TL'den başlıyor. 2020 yılında konut teslimleri yapılacak olan Şehri Yaren Konutları'nda ticari alanlara da yer veriliyor...

Şehri Yaren Konutları Sincan fiyatları!

Şehri Yaren Konutları Sincan fiyatları 4+1 dairelerde 270 bin TL'den başlıyor. Şehri Yaren Konutları'nda sıfır faizle 60 ay taksitli ödemeler yapılıyor...

Şehri Yaren Konutları'nda 270 bin TL'ye!

Özyön İnşaat imzası taşıyan Şehri Yaren Ankara projesinde ev fiyatları 270 bin TL’den başlıyor 378 bin TL’ye kadar çıkıyor...

TOKİ Sivas Suşehri Konutları'nın ihalesi yapıldı!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Sivas, Suşehri İlçesi'nde hayata geçirilecek olan 460 konutun ihalesi yapıldı.

Bağcılar Aseda Konutları kentsel dönüşüm kapsamında yıkıldı!

Bağcılar vizyon şehri olma yolunda ilerlerken, kentsel dönüşüm projesi de emin adımlarla ilerliyor. Bu kapsamda Demirkapı Mahallesi’nde 5 bloklu 168 daireli konutların yıkımı törenle gerçekleştirildi.

Erzurum Yeşil Yakutiye Konutları'nda son durum!

Yakutiye Belediyesi ve Özbağ İnşaat tarafından hayata geçirilen kentsel dönüşüm projesi Yeşil Yakutiye Konutları hızlı bir şekilde tamamlanıyor. Projenin 2017 yılının bahar aylarında tamamlanması planlanıyor.

şehri bahar konutları Haberi

şehri bahar konutları


Poyak İnşaat 'ın İstanbul Avrupa Yakası Bağcılar 'da hayata geçirdiği Şehr-i Bahar Evleri 'nde yer alan konutların satışları sürüyor.


2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut seçeneklerinin bulunduğu Şehr-i Bahar 'dan banka kredisiyle ya da firma bünyesinde tasarlanan ödeme planıyla konut sahibi olunabiliyor.


Şehr-i Bahar Evleri 'nde 2+1 daireler 111 metrekare ile 116 metrekare arasında, 3+1 daireler ise 137 metrekare ile 150 metrekare arasında tasarlandı. Projenin teslimlerinin Eylül 2013'te gerçekleştirilmesi planlanıyor.


Şehr-i Bahar satılık daire fiyatları:

2 oda 1 salon daireler 275 bin liradan;

3 oda 1 salon daireler 350 bin liradan başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor.


Şehr-i Bahar Konutları 'nda; çocuk oyun alanları, kapalı otopark, spor merkezi, süs havuzları, sauna bulunuyor. Proje 92 konut ve 5 ticari üniteden meydana geliyor.


Telefon: 0212 550...