Sera Yapı Endüstrisi

Sera Yapı Endüstrisi

Akfen Holding TAV Havalimanları Holding ve TAV Yatırım Holding hisse satışı kapsamında rekabet kurumuna yapılan başvuruları tamamladı

Sinpaş Yapı Başakşehir'de 149.9 milyon TL'ye şube açtı! 

Sinpaş GYO Satış Müdürü Mehmet Doğan, Sinpaş Yapı Endüstrisi Anonim Şirketi İkitelli Deposite Şubesi'ni açtı. 

Sinpaş Yapı Endüstrisi Anonim Şirketi İkitelli Deposite Şubesi açıldı!

Sinpaş Yapı Endüstrisi Anonim Şirketi İkitelli Deposite Şubesi bugün Başakşehir'de 149 milyon 951 bin 943 TL sermaye bedeli ile Mehmet Doğan tarafından açıldı.

A Çobanoğlu Yapı Endüstrisi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

A Çobanoğlu Yapı Endüstrisi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Ataşehir'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Arman Çobanoğlu tarafından kuruldu.

Atıf Yapı Endüstrisi Anonim Şirketi kuruldu!

Atıf Yapı Endüstrisi Anonim Şirketi bugün Başakşehir'de 240 bin TL sermaye bedeli ile Ali Sami Aydın, Ahmed Aydın, Mahmut Mustafa Aydın ve Ömer Faruk Aydın ortaklığında kuruldu.

İd Bilişim Mühendislik Ve Yapı Endüstrisi Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İd Bilişim Mühendislik Ve Yapı Endüstrisi Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 50 bin TL sermaye bedeli ile İbrahim Daşpınar tarafından kuruldu.

Yeşil Yapı'nın 2020 olağan genel kurul toplantısı tescillendi! 

Yeşil Yapı Endüstrisi'nin 28 Şubat 2020'de gerçekleştirilen olağanüstü genel kurul toplantısı İstanbul Ticaret Sicili Müdürlüğü tarafından tescil edildi...

Altun Grup Yapı Endüstrisi Lojistik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Altun Grup Yapı Endüstrisi Lojistik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Ümraniye'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Mehmet Altun tarafından kuruldu. 

Merka Yapı Endüstrisi Gayrimenkul İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!    

Merka Yapı Endüstrisi Gayrimenkul İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Mert Söğütlü ve Damla Söğütlü tarafından kuruldu.

Yeşil Yapı 2018 gelir tablosu!

Yeşil Yapı Endüstrisi A.Ş.'nin 1 Ocak 2018 - 31 Aralık 2018 dönemine gelir tablosu geçici vergi beyannamesi ekinde Davutpaşa Vergi dairesine sunuldu.

Metot Prefabrik Ve Hafif Çelik Yapı Endüstrisi Limited Şirketi kuruldu!

Metot Prefabrik Ve Hafif Çelik Yapı Endüstrisi Limited Şirketi bugün 100 bin TL sermaye bedeli ile Ayşe Karkın tarafından Pendik'te kuruldu. 

Ülkealan Yapı'dan yeni projeler için yeni konsept!

Ülkealan Yapı Endüstrisi A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Ülkealan, yeni projeler için yeni konsepti açıkladı. Ülkealan, yükselen yeni projeler için “aydınlık, kullanılabilir, ferah alanlar” vurgusu yaptı.

Yapı Endüstrisi Anonim Şirketi kuruldu!

Yapı Endüstrisi Anonim Şirketi bugün Bakırköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Kaya ve Yümnü Ulus ortaklığında kuruldu. 

Sunset İncek Ülkealan Yapı imzasıyla yükselecek!

Ülkealan Yapı Endüstrisi A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Ülkealan, Sunset İncek projesinin Başkent’e yenilik getireceğinin vurgusunu yaptı.

Sera Yapı Endüstrisi Haberi

Sera Yapı Endüstrisi

Akfen Holding TAV Havalimanları Holding ve TAV Yatırım Holding hisse satışı kapsamında rekabet kurumuna yapılan başvuruları tamamladı. Yapılan açıklama şöyle:

Aéroports de Paris Management ile TAV Havalimanları Holding A.Ş.'de bulunan Şirketimiz'in %18, Tepe İnşaat Sanayi A.Ş.'nin %18, Sera Yapı Endüstrisi ve Ticaret A.Ş.'nin %2 olmak üzere toplam %38 oranında hisse satışına ve yine Aéroports de Paris Management ile TAV Yatırım Holding A.Ş.' de bulunan Şirketimiz'in %20,325, Akfen İnşaat Turizm ve Ticaret A.Ş'nin %0,5, Tepe İnşaat Sanayi A.Ş.'nin %22,275, Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri Sanayi A.Ş.'nin %0,5, Tepe Home Mobilya ve Dekorasyon Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin %0,5 ve Sera Yapı Endüstrisi ve Ticaret A.Ş.'nin %4,9 olmak üzere toplam %49 oranında hissesinin satışına dair 11 Mart 2012...