Tango Kule Video

Tango Kule Video

Ocak ayında satışa çıktığı Burgu Kule’den sonra DAP Yapı, Nisan ayının ilk günlerinde “Dans eden mimari “ sloganı ile Tango Kule’yi satışa çıkardı. Burgu Kule ile birlikte 10 bin metrekarelik arsayı ve sosyal donatıları paylaşan Tango, iki kuleden oluşuyo

DAP Yapı projeleriyle Kartal ve Pendik'i şaha kaldıracak!

Burgu, Dalga, Tango Kule gibi eşsiz eserleri Maltepe'ye kazandıran DAP Yapı, şimdi de istMarina ve Polisan arazisine yapacağı yeni projelerle Kartal'ı ve Pendik'i şaha kaldıracak.

Adam Kule'ye 5 bin ön talep geldi!

İstMarina, DAP Vadisi, Burgu, Tango, Dalga ve Vazo Kuleler gibi farklı mimariye sahip yapıları ile dikkat çeken DAP Yapı'nın yeni projesi Adam Kule'ye 5 bin ön talep geldi.

Adam Kule projesi için ön talepler toplanıyor!

İstmarina, DAP Vadisi, Burgu, Tango, Dalga ve Vazo Kuleler gibi gayrimenkul sektörüne yeni bir bakış açısı kazandıran DAP Yapı; Kartal Dragos'ta yer alan Adam Kule projesi için ön talep toplamaya başladı.

DAP Yapı, Adam Kule'ye ilgiden memnun!

İstMarina, DAP Vadisi, Burgu, Tango, Dalga ve Vazo Kuleler'i sektöre kazandıran DAP Yapı; Kartal Dragos'ta yer alan Adam Kule projesi için ön talep toplamaya başladı.

Dap Yapı, Adam Kule için ön talep topluyor!

“İst Marina”, “Dap Vadisi”, “Burgu”, “Tango”, “Dalga” ve “Vazo Kuleler” gibi projelerle tanınan Dap Yapı, bu kez Kartal Dragos’taki “Adam Kule” için talep toplamaya başladı.

Adam Kule projesi 5 bin talep topladı!

İSTMARINA. DAP Vadisi, Burgu, Tango, Dalga ve Vazo Kule gibi projeleri hayata geçiren DAP Yapı, Kartal Dragos'ta yer alan yeni projesi Adam Kule için ön talep toplamaya başladı.

Adam Kule' de ön talepler toplanıyor!

İSTMARİNA, DAP Vadisi, Burgu, Tango, Dalga ve Vazo Kuleler gibi projeleriyle gayrimenkul sektörüne bakış açısı kazandıran DAP Yapı; Kartal Dragos'ta yer alan Adam Kule projesi için ön talep toplamaya başladı.

Burgu ve Tango Kule projelerine Rotana işbirliği!

Abu Dabi merkezli Rotana Arjaan'la işbirliği yapan DAP Yapı, Rotana'nm lüks, konfor ve tecrübesini, kurumsal otel işletim sistemiyle Burgu, Dalga ve Tango projelerine taşıdı.

Dap Yapı'dan dört yeni proje geliyor!

İnşaat sektöründe son yıllarda hayata geçirdiği Dap Dalga Kule, Burgu Kule, Tango Kule ve İstMarina gibi projelerle tanınan Dap Yapı, dört yeni projeyi daha gündemine aldı.

DAP Yapı Kartal'ın yeni merkezini yaratıyor!

DAP Holding, Dragos Royal Towers, DAP Royal Center, Dalga Kule, Burgu Kule, Tango Kule ve Vazo Kule'nin ardından IstMarina ile Kartal'ın yeni merkezini oluşturma hedefinde.

Dap Yapı, 30 milyon liralık yatırımla Kartal'ın altyapısını hazırlıyor!

Dragos Royal Towers, Dap Royal Center, Dalga Kule, Burgu Kule, Tango Kule ve Vazo Kule'nin ardından dev proje İstMarina'yı satışa sunan Dap Yapı, 2015 yılında da projelerine devam edecek.

DAP Yapı'da teslim tarihleri netleşti!

DAP Yapı, 2014 yılında başta Burgu Kule olmak üzere, Dalga Kule, Tango Kule ve Z Ofis'in teslimatlarını yapacak. Vazo Kule'nin teslim tarihi ise 2015'in ilk çeyreği olarak belirlendi.

Dap Tango Kule Maltepe teslim tarihi!

İstanbul Anadolu yakası Maltepe'de inşa edilen Dap Tango Kule Maltepe teslim tarihi bilgisine haberimizin içerisinde yer veriyoruz. Projede stüdyo ve 1+1 daire seçenekleri yer alıyor...

Tango Kule Video Haberi

Tango Kule Video

 

DAP Yapı'nın Tango Kule lansmanını izlemek için tıklayın!Kadın ve erkek figürünün bu güne kadar hiçbir yapıda konsept olarak kullanılmadığına dikkat çeken DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, projenin bölgesel avantajlara sahip olduğuna değindi. Burgu Kule ile birlikte aynı alanda yer alacak Tango Kule’nin otel ve kiralama hizmetlerini barındıracağını belirten Yılmaz, “Tango Kule insanı ait tüm duyguları barındırıyor. DAP Royal Center ile Burgu Kule’nin arasındaki arsada projeyi geliştirdik. Teslim tarihi olarak 30 ay sonrasını gösteriyoruz ama 24 ayda konutları sahiplerine teslim etmek istiyoruz. Yatırım bedelimiz ise 70 milyon TL. Şimdiden yüzde 40’ını kendi portföyümüze sattık. Kapora aldıklarımız ile bu oran yüzde 50’yi geçer. Projenin tamamı bitene kadar yüzde 50 prim yapacağı fikrindeyim” diye konuştu.   İSTANBUL’A DEĞER KATAN BİNALAR   Yurtdışından gelenlerin...