Terrace Mix kiralık

Terrace Mix kiralık

İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt'ta inşa edilen İnanlar Terrace Mix'te yaşam başladı. Satışları devam eden proje 20 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.

Terrace Mix'te 1+0 ve 1+1 dairelerde yatırım fırsatı!

İnanlar’ın Terrace Mix projesi de 1+0 ve 1+1 daireleriyle çağı yakalıyor, şıklığı, fonksiyonellik ile bir arada sunuyor. 1+0 ve 1+1 daireler küçük alanlarda büyük yaşam ve yatırım avantajları sunuyor.

Terrace Mix Evleri daire fiyatları!

Toplamda 20 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Terrace Mix Konutları 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden meydana geliyor. Peki Terrace Mix Evleri daire fiyatları ne kadar?

Esenyurt Terrace Mix Konutları nerede?

İnanlar İnşaat imzası ile hayata geçirilen Terrace Mix Evleri 'nde yer alan evlerin alanları minimum 34 metrekare, maksimum ise 230 metrekare olarak belirlendi. Peki Esenyurt Terrace Mix Konutları nerede?

Terrace Mix Evleri örnek daire!

Toplam 945 adet dairenin yer aldığı Terrace Mix Rezidans projesinde daireler 130 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. İşte Terrace Mix Evleri örnek daire görselleri...

Esenyurt Terrace Mix Evleri ulaşım!

Esenyurt Terrace Mix Evleri ulaşım bilgisi haberimizde yer alıyor. 20 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen proje 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden meydana geliyor.

İnanlar Terrace Mix satış ofisi!

Terrace Mix Evleri'nde 130 bin TL'lik stüdyo dairelerde 13 bin lira peşin ödeme yapıldığında, kalan bedel aylık 1.150 TL taksitlerle ödeniyor. İşte İnanlar Terrace Mix satış ofisi iletişim bilgileri...

Terrace Mix Konutları nerede?

İnanlar İnşaat imzası ile hayata geçirilen Terrace Mix Esenyurt Evleri 'nde yer alan daire fiyatları 130 bin TL ile 325 bin TL arasında değişiyor. Peki Terrace Mix Konutları nerede?

Esenyurt Terrace Mix Evleri fiyatları!

Terrace Mix projesi Tem Bahçeşehir Gişeleri'ne 3 kilometre, E-5'e 500 metre, Atatürk Havalimanı'na 10 kilometre uzaklıkta yükseliyor. Peki Esenyurt Terrace Mix Evleri fiyatları ne kadar?

Terrace Mix Evleri iletişim!

Terrace Mix Evleri iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. Proje stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut seçeneklerinden oluşuyor.

Terrace Mix Esenyurt telefon numarası!

Terrace Mix Esenyurt telefon numarası 444 2 002 olarak belirlendi. Daire fiyatları 130 bin liradan başlangıç gösteren proje toplam 945 tane daireden meydana geliyor.

Esenyurt Terrace Mix Konutları adres!

İnanlar İnşaat imzası ile İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt'ta hayata geçirilen Terrace Mix Konutları'nda 130 bin TL'lik stüdyo daireler eşyalı olarak satılıyor. Esenyurt Terrace Mix Konutları adres bilgisi haberimizde bulunuyor.

Terrace Mix Evleri ulaşım!

Terrace Mix Evleri ulaşım bilgileri haberimizde yer alıyor. İnanlar İnşaat imzası ile inşa edilen projede aylık 1.150 TL taksitler ile konut sahibi olabilmek mümkün.

Esenyurt Terrace Mix ödemeleri!

Terrace Mix Konutları'nda yer alan daireler 130 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Proje 20 bin metrekare arsa üzerinde yükseliyor. İşte Esenyurt Terrace Mix ödemeleri...

Terrace Mix satış fiyatları!

İnanlar İnşaat imzası ile inşa edilen Terrace Mix Konutları İstanbul'un Büyükçekmece ilçesinde yer alan Esenyurt'ta hayata geçiriliyor. Peki Terrace Mix satış fiyatları ne kadar?

Terrace Mix Esenyurt'ta bin 557 TL'den başlayan taksitlerle!

Yedi blokta toplam 437 konut ve 508 home ofisten meydana gelen Terrace Mix Evleri'nde aylık taksit ödemeleri bin 557 TL'den başlıyor...

Terrace Mix Esenyurt 100 ay sıfır faiz kampanyası!

Terrace Mix Esenyurt'ta 100 ay sıfır faizle ödeme avantajı sunuluyor. Terrace Mix Evleri'nde aylık taksit ödemeleri 990 TL'den başlayarak değişiyor...

Terrace Mix'ten ev alan herkese Renault Clio hediye!

Terrace Mix'ten ev alan herkese Renault Clio hediye ediliyor. Kampanya için son gün 31 Aralık 2015 olarak belirtilen projede dairelerin büyüklükleri 34 ile 230 metrekare arasında değişiyor.

Terrace Mix'te hem evinizi hem de komşunuzu seçin!

Cumhuriyet Gazetesi Ekonomi Sayfası köşe yazarı olan Ceren Kumbasar bugünkü yazısında Esenyurt'ta hayata geçirilen Terrace Mix projesini inceledi. İşte o yazı....

Terrace Mix Rezidans satılık!

İstanbul Esenyurt'ta inşa edilen proje toplam 20 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. Terrace Mix Rezidans satılık daire tipleri 1+0'dan 3+1' e kadar farklılık gösteriyor.

Terrace Mix'te 1+0 ve 1+1 dairelerde yatırım fırsatı!

İnanlar’ın Terrace Mix projesi de 1+0 ve 1+1 daireleriyle çağı yakalıyor, şıklığı, fonksiyonellik ile bir arada sunuyor. 1+0 ve 1+1 daireler küçük alanlarda büyük yaşam ve yatırım avantajları sunuyor.

Esenyurt Terrace Mix satış ofisi!

Daire tiplerinin 1+0'dan 3+1'e kadar faklılık gösterdiği projede toplam 945 adet daire bulunuyor. Esenyurt Terrace Mix satış ofisi telefon numarası 444 20 02 olarak belirlendi.

İnanlar Terrace Mix lokasyon!

2 yıl aylık 750 TL kira garantisi verilen projede daire alanları 34 metrekare alandan başlıyor. İnanlar Terrace Mix lokasyon bilgisi kapsamında Avcılar Deniz Otobüsü İskelesi'ne 6 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

Esenyurt Terrace Mix ev fiyatları!

Daire tiplerinin stüdyodan 3+1'e kadar farklılık gösterdiği proje toplam 20 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Esenyurt Terrace Mix ev fiyatları 139 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Terrace Mix Evleri satılık!

Terrace Mix Evleri satılık daire tipleri 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde dizayn edildi. İstanbul Esenyurt'ta hayata geçirilen proje metro ve metrobüse yürüme mesafesinde inşa ediliyor.

İnanlar Terrace Mix Konutları telefon!

İstanbul Esenyurt'ta hayata geçen Terrace Mix Evleri projesi 20 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Projede aylık 1150 TL taksitle dayalı döşeli evlere sahip olunabiliyor. Terrace Mix Konutları telefon bilgisi haberimizde yer alıyor...

İnanlar Terrace Mix satış ofisi!

Terrace Mix Evleri'nde 130 bin TL'lik stüdyo dairelerde 13 bin lira peşin ödeme yapıldığında, kalan bedel aylık 1.150 TL taksitlerle ödeniyor. İşte İnanlar Terrace Mix satış ofisi iletişim bilgileri...

Terrace Mix'te dayalı döşeli evinizle tanışın!

İnanlar İnşaat imzası ile Esenyurt'ta yükselen Terrace Mix projesinde aylık 1.150 TL taksit ödemesiyle daire sahibi olunabiliyor. Terrace Mix'te dayalı döşeli evinizle tanışın....

Terrace Mix kiralık Haberi

Terrace Mix kiralık

Terrace Mix Esenyurt'ta stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde tasarlanan daire seçenekleri yer alıyor. Projede konut fiyatları 139 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 


İki yıl kira garantisi sağlayan İnanlar Terrace Mix'te yaşam başladı. Dairelerin büyüklükleri 34 ile 230 metrekare arasında değişiklik gösteren proje metro ve metrobüse yürüme mesafesinde bulunuyor.


İnanlar İnşaat imzası taşıyan Esenyurt Terrace Mix'te 945 adet daire yer alıyor. Teslimleri hemen yapılan proje 20 bin metrekare arsa alanı üzerine yayılıyor.


Terrace Mix Konutları Avcılar Deniz Otobüsü İskelesi'ne 6 kilometre, Atatürk Havalimanı'na 10 kilometre ve Marmaray Projesi'ne 17 kilometre, Tem Bahçeşehir Gişeleri'ne 3 kilometre, E-5'e 500 metre uzaklıkta yükseliyor.


Esenyurt Terrace Mix sosyal donatı alanları; kapalı çocuk havuzu, Türk hamamı, sauna, güneşlenme terası, yürüyüş...