26 / 05 / 2022

Terrace Mix'te 1+0 ve 1+1 dairelerde yatırım fırsatı!

Terrace Mix'te 1+0 ve 1+1 dairelerde yatırım fırsatı!

İnanlar’ın Terrace Mix projesi de 1+0 ve 1+1 daireleriyle çağı yakalıyor, şıklığı, fonksiyonellik ile bir arada sunuyor. 1+0 ve 1+1 daireler küçük alanlarda büyük yaşam ve yatırım avantajları sunuyor.

1+0 ve 1+1 daireler küçük alanlarda büyük yaşam ve yatırım avantajları sunuyor. 


Metrekarede küçük olsalar da sahiplerinin tüm ihtiyaçlarına ve isteklerine hitap eden mikro daireler, tüm dünya metropollerinin yeni yaşam trendi olarak öne çıkarken, İnanlar’ın Terrace Mix projesi de 1+0 ve 1+1 daireleriyle çağı yakalıyor, şıklığı, fonksiyonellik ile bir arada sunuyor. 


Günümüzde değişen dünya ile birlikte toplumumuzda da yaşam alanı ihtiyaç ve beklentileri değişmeye başlıyor. Giderek metropole, iş alanlarına ve merkezi bölgelere daha yakın yerlerde ev sahibi olma eğilimiyle birlikte, bütçeye uygun küçük evlere olan talep de artıyor. Şehirlerdeki çalışan, öğrenci ve yalnız yaşayan insan nüfusunun artışıyla gittikçe yükselen bir trend haline gelen mikro daireler, büyüyen şehirlere, daha “küçük” ve pratik çözümler olarak da nitelendiriliyor.1+0 ve 1+1 dairelerde yaşam, ekonomik olarak da önemli avantajlara sahip. Daha küçük metrekareler; daha küçük ısıtma, soğutma, aydınlatma, elektrik ve su masrafları anlamına geliyor. Çalışan bekarlardan üniversite öğrencilerine, geniş bir kitleye hitap eden bu tip daireler, uygun kira bedelleri ile de aynı zamanda kolayca kiraya verilerek, hemen kazandıracak birer yatırım aracı.


İnanlar’ın İstanbul’un en hızlı gelişen bölgelerinden Esenyurt-Beylikdüzü’nde inşa ettiği Terrace Mix’in 1+0 stüdyo dairelerine, şimdi 2 yıl kira garantisi ile dayalı döşeli olarak teslim almak mümkün. Sınırlı bir süre için geçerli olacak kampanya ile Terrace Mix stüdyo daireleri, 2015’te gerçekleşen daire teslimlerinden itibaren tam 2 yıl boyunca kira garantili olarak sunuluyor. Terrace Mix stüdyo dairelerinin malikleri taksitlerini garantili kira gelirleri ile kolayca ödüyor, yatırımlarının karşılığını almaya hemen başlıyor. 


Yaşam alanı veya ev-ofis olarak kullanılabilecek toplam 945 konuttan oluşan Terrace Mix’te, 1+0 ve 1+1 dairelerin yanı sıra, aileler tarafından yoğun ilgiyle karşılanan 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor. 34 m2’den, 230 m2’ye değişen zengin çeşitlilikteki daire tipleri ile Terrace Mix’te her yaşama ve her beklentiye uygun bir yaşam alanı bulunuyor. A ve B bloklarında yaşamın başladığı, çok yakında tüm bloklarında yaşamın başlayacağı Terrace Mix avantajlı daireleri ile işine veya okuluna kolayca ulaşacakları bir adreste yaşamak isteyenler ve kazandırmaya hemen başlayacak kazançlı bir yatırım arayanlar için ideal adres.