01 / 04 / 2023

Kia Ceed HB'ye tam 10 bin TL zam geldi! Kia Ceed HB 23 Ekim 2022 fiyat listesi! 

Kia Ceed HB'ye tam 10 bin TL zam geldi! Kia Ceed HB 23 Ekim 2022 fiyat listesi! 

Kia Ceed HB'nin Ekim ayı fiyatları belli oldu. Söz konusu araca tam 10 bin TL zam geldi. Peki Kia Ceed HB'nin Ekim ayı fiyatları ne kadar? İşte Kia Ceed HB 23 Ekim 2022 fiyat listesi! C hatchback sınıfında araç almak isteyenler için pek çok alternatif bulunuyor. Volkswagen Golf, Opel Astra HB, Peugeot 308, Seat Leon ve Skoda Scala bu segmentte öne çıkan otomobiller şeklinde belirtiliyor. Kia Ceed HB ise bir ara bu araçlara rekabet etmeye çalışmış olsa da uzun süredir rakiplerinin yanında kaybolurken, Kia attığı son adımlarla Ceed HB modelini yeniden rekabet düzeyine getirebilmek için düğmeye bastı.

Güney Koreli otomobil devi Kia, modelin versiyon seçenekleri ve fiyatlarını yeniledi ve resmi internet sitesi üzerinden bir duyuru yayımladı.

Kia Ceed HB ye tam 10 bin TL zam geldi! Kia Ceed HB 23 Ekim 2022 fiyat listesi! 

Ortaya konan veriler, Kia Ceed HB modelinin artık daha yarışmacı olacağını gözler önüne seriyor. Söz konusu bu durumu donanım seçenekleri ve fiyatlandırmadan da anlamak mümkün. Resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre aracın giriş seviyesinde tam otomatik şanzıman bulunuyor.

Kia Ceed HB'nin Ekim ayı fiyatları belli oldu. Söz konusu araca tam 10 bin TL zam geldi. Peki Kia Ceed HB'nin Ekim ayı fiyatları ne kadar? İşte Kia Ceed HB 23 Ekim 2022 fiyat listesi! 
 
Geri Dön