25 / 03 / 2023

Kia Ceed HB'ye tam 20 bin TL zam geldi! Kia Ceed HB 23 Kasım 2022 fiyat listesi! 

Kia Ceed HB'ye tam 20 bin TL zam geldi! Kia Ceed HB 23 Kasım 2022 fiyat listesi! 

Kia Ceed HB'nin merakla beklenen Kasım ayı fiyatları açıklandı. Kia Ceed HB'ye tam 20 bin TL zam geldi. Peki Kia Ceed HB'nin Kasım ayı fiyatları ne kadar? İşte Kia Ceed HB 23 Kasım 2022 fiyat listesi...Kia Ceed HB'nin merakla beklenen Kasım ayı fiyatları açıklandı. Kia Ceed HB'ye tam 20 bin TL zam geldi. 

C hatchback sınıfında yeni bir otomobil almak isteyenlerin fiyat listesini merak ettiği modeller arasında Volkswagen Golf, Opel Astra HB, Peugeot 308, Seat Leon ve Skoda Scala'nın yanı sıra Kia Ceed HB de yer alıyor. 

Verilen detaylara göre, Kia Ceed HB ise söz konusu bu araçlara rekabet etmeye çalışmış ancak rakiplerinin yanında kaybolmuştu. Otomotiv devi Kia attığı son adımlarla Ceed HB modelini yeniden rekabet düzeyine getirebilmek için start verdi.

Kia Ceed HB ye tam 20 bin TL zam geldi! Kia Ceed HB 23 Kasım 2022 fiyat listesi! 

Güney Koreli otomobil devi Kia, Kia Ceed HB'nin versiyon seçenekleri ve fiyatlarını yeniledi ve resmi internet sitesi üzerinden de açıkladı.

Kia Ceed HB'nin merakla beklenen Kasım ayı fiyatları açıklandı. Kia Ceed HB'ye tam 20 bin TL zam geldi. Peki Kia Ceed HB'nin Kasım ayı fiyatları ne kadar? İşte Kia Ceed HB 23 Kasım 2022 fiyat listesi...
Geri Dön