29 / 01 / 2023

Kia’nın hibrit modeli 20 bin TL zamlandı! İşte Kia Sorento’nun 8 Ekim 2022 fiyat listesi…

Kia’nın hibrit modeli 20 bin TL zamlandı! İşte Kia Sorento’nun 8 Ekim 2022 fiyat listesi…

Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV’ları arasında bulunan ve fiyat performans dengesiyle tercih edilen Kia Sorento’nun ekim ayı fiyat listesi açıklandı. Yeni yayımlanan fiyat listesinde Kia’nın birçok modeline zam yaptığı gözlendi. İşte, Kia Sorento’nun 8 Ekim 2022 fiyat listesi…Kia’nın hibrit modeli 20 bin TL zamlandı! İşte Kia Sorento’nun 8 Ekim 2022 fiyat listesi…

Kia’nın 2002 yılından bu yana en çok satılan orta sınıf SUV modelleri arasında olan Sorento, yenilenen tasarımı ve güncellenen motoruyla Türkiye’de beğeni toplamaya devam ediyor.

Küçük bir döner düğme ile kontrol edilebilen şanzımanıyla Kia Sorento, daha hızlı vites değişimi ve daha yüksek yakıt verimliliği ortaya koyuyor. 6 vites, üstün hızlanma ve düşük yakıt tasarrufu sunarken, aynı zamanda değişen araç hızlarında optimum motor devrini de koruyor.

Uzaklaştırma ve yakınlaştırma özelliğine sahip yüksek çözünürlüklü ekran, navigasyon ve ses dışında geri görüş ekranıyla gelen Kia Sorento, park yardım işlevlerini de bünyesinde barındırıyor. Özelleştirilebilen ekran aynı anda iki ekran görünümüne bölünebiliyor ve sesli komut işlevini de sağlıyor.

Peki Kia Sorento’nun teknik özellikleri neler? İşte, Kia Sorento’nun teknik özellikleri ve 8 Ekim 2022 fiyat listesi…
Geri Dön