Kiler GYO'dan bankaların faiz indirimine tam destek!

Kiler GYO'dan bankaların faiz indirimine tam destek! Kiler GYO'dan bankaların faiz indirimine tam destek!

Firma: Kiler GYO

Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, bankaların faiz oranı indirimine tam destek verdi. Kiler GYO'nun 3 projesinde 120 aya yüzde 0,98 vade farkı ve peşin alımlarda yüzde 30'a varan indirim yapılıyor... Bankaların faiz oranı indirimine Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'ndan (GYO) tam destek geldi. 120 aya yüzde 0,98 vade farkı, peşin alımlarda yüzde 30'a varan indirim ile Referans Kartal Towers, Referans Kartal Kordonboyu ve hemen teslim Referans Güneşli projelerinde geçerli kampanya firsatlarını kaçırmayın.

1- Referans Kartal Kordonboyu

Referans Kartal Kordonboyu projesi İstanbul'un Üsküdar Caddesi üzerinde toplam 94 konut ve 11 ticari üniteden oluşuyor. Proje sahil yoluna komşu, Adalar ve deniz manzaralı konumu ile dikkat çekiyor. Projede hamam, sauna, buhar odası ve fitness salonu gibi ayrıcalıklarına ek olarak yaklaşık 500 metrekare alana yayılmış Zen Bahçesi ile sakinleri bulunuyor. 

2- Referans Kartal Towers

Referans Kartal Towers projesinde 1+1'den 5,5+1'e kadar tüm daire alternatifleri bulunuyor. Projede kreş, açık çocuk oyun alanları, aktivite terasları, renk bahçeleri, meyve korusu, yapay dere ve su oyun alanları bulunuyor.

3- Referans Güneşli 

Referans Güneşli projesinde 208 konut ve 32 mağaza yer aıyor. Daire alanları 57 metrekare ile 196 metrekare arasında değişiyor. Projede  1+1'den 4,5+1'e kadar daire tipleri bulunuyor. 

Tel: 0 (212) 456 70 00
Web: http://www.kilergyo.com/


0,98 konut kredisi veren bankalar!