Kim Kardashian yatak odasına düzenek kurdu!

Kim Kardashian yatak odasına düzenek kurdu! Kim Kardashian yatak odasına düzenek kurdu!

Gösteri dünyasının her attığı adımı olay haline gelen Kim Kardashian, yine hayranlarını şaşırttı. Kardashian, malikanesinin yatak odasına ilginç bir düzenek kurdu.Gösteri dünyasının her attığı adımı olay haline gelen ünlülerinden olan Kim Kardashian, eşi Kanye West ve üç çocuğuyla birlikte yaşadığı malikanenin yatak odasına ilginç bir düzenek kurdu.

Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; minimalist tasarımlı malikanesinin kapılaranı Vogue dergisine açan 38 yaşında olan Kardashian, daha sonra da Instagram'daki takipçileri için süpriz hazırladı.

Kardashian ve West çiftinin, Los Angeles'taki Hidden Hill bölgesinde olan malikanesinin tasarımını Axel Vervoordt yaptı. Ayrıca Kanye West de tasarım konusundaki fikirlerini bu malikanede uyguladı.

Uzaktan kumandayla çalışan bu sistem uyarınca önce perdeler kapatılıyor. Ardından da yine uzaktan kumandayla yer döşemesinin belli bir kısmı yavaş yavaş yükseliyip TV ünitesi ortaya çıkıyor.

Daha sonra yine uzaktan kumanda kullanılanıp bu ünite yer döşemesindeki yerine yerleştiriliyor. Kim Kardashian'ın evindeki bu ayrıntı takipçilerinin dikkatini topladı. 

Kim Kardashian ve Kanye West çifti malikanesinin renovasyonu birkaç yılda tamamlamıştı.