KİPTAŞ Çatalca kura çekilişi sonuçları!

KİPTAŞ Çatalca kura çekilişi sonuçları! KİPTAŞ Çatalca kura çekilişi sonuçları!

KİPTAŞ Çatalca Konutları’nda hak sahiplerini belirleme kurası çekildi. İşte KİPTAŞ Çatalca kura çekilişi sonuçları..KİPTAŞ Çatalca Konutları’nda hak sahiplerini belirleme kurası çekildi. İstanbul’un en sakin ilçelerinden Çatalca’da mahalle konseptinde "Çatalca Konutlarını" inşa eden KİPTAŞ, hak sahibi vatandaşların dairelerini Hamza Yerlikaya Spor Kompleksi’nde düzenlenen kura çekilişi ile belirlendi. 

Yatay mimariye sahip KİPTAŞ Çatalca Konutları 6 katlı 180 bloktan meydana geliyor.Toplam 2 bin 138 dairenin yer aldığı projede 83 ve 85 metrekare büyüklüğüne sahip 2 oda 1 salon konut tipleri bulunuyor. 
 
KİPTAŞ Çatalca Konutları, çevresinde yer alan çiftlik evleri, orman alanları ve dingin yapısıyla sakinlerine ferah bir yaşam alanı sunuyor. 

KİPTAŞ Çatalca Konutları projesinde, geniş peyzaj alanlarının yanı sıra çocuk oyun alanları, 2 adet cami, 34 derslikli okul ve yürüyüş alanları yer alıyor. KİPTAŞ Çatalca Konutları’nda ayrıca her daire için otopark da bulunuyor.

KİPTAŞ Çatalca projesi, son derece cazip bir noktada yer alan lokasyonuyla İstanbulluların tercih ettiği gözde yaşam alanları arasında yer alacak. 

TEM Otoyolu’nun yanı başında yer alan KİPTAŞ Çatalca Konutları, sayfiye alanı olarak nitelendirilen Güzelce, Kumburgaz ve Silivri ilçelerinin çevrelendiği bir bölgede bulunuyor. Ayrıca KİPTAŞ Çatalca Konutları’na toplu taşıma ile de kolayca ulaşılabiliyor.

KİPTAŞ Çatalca kura çekilişi sonuçları

KİPTAŞ Çatalca kura çekilişi sonuçları KİPTAŞ'ın sitesinden üye numarası ve T.C. kimlik numarası ile sorgulanabiliyor.