Kiptaş Hadımköy 3. Etap projesinde engellilere kontenjan ayrıldı mı?

Kiptaş Hadımköy 3. Etap projesinde engellilere kontenjan ayrıldı mı? Kiptaş Hadımköy 3. Etap projesinde engellilere kontenjan ayrıldı mı?

Kiptaş Hadımköy 3. Etap'ta özürlülere kontenjan var mı? Hadımköy 3. Etap Kiptaş konutlarında sakatlar için özel kontenjan ayrıldı mı? Engelliler için Kiptaş Hadımköy 3. Etap kampanyasından özel fırsatlar var mı? Cevaplar haberimizde...


Kiptaş Hadımköy 3. Etap projesinde engellilere kontenjan ayrıldı mı? 


KİPTAŞ Hadımköy 3. Etap projesinde engelliler için özel kampanya var mı? Özürlü vatandaşlar, KİPTAŞ Hadımköy 3. Etap'tan özel fırsatlarla yararlanabilecek mi?  Kiptaş  Hadımköy 3. Etap'ta sakatlar için özel bir kampanya var mı?


Başvuruları 18 Mart 2014 tarihinde başlayan ve 4 Nisan 2014'e kadar sürecek olan KİPTAŞ Hadımköy 3. Etap projesinde 1.472 konut yer alacak. KİPTAŞ Hadımköy 3. Etap'ta tamamı 2+1, 84 konut bulunuyor ve konutlar 96 bin TL'den satılıyor. 


KİPTAŞ Hadımköy 3. Etap'ta engelliler için özel bir kontenjan ayrılmadı. Engelli vatandaşlarımız da KİPTAŞ Hadımköy 3. Etap projesinden ev sahibi olmak için normal kuraya katılacak.Kiptaş Hadımköy 3. Etap projesine kimler başvurabilir? Tıklayın ve öğrenin!


Kiptaş Hadımköy 3. Etap'ta başvuru sayısı 3 bini aştı!


Emre Kulcanay / Emlakkulisi.com